عکس‌های شما از هواداران دوآتشه ورزش

آیا تا به حال سر و صورت و بدنتان را با رنگ تیم ورزشی مورد علاقه‌تان نقاشی کرده‌اید؟

آیا تا به حال به شهر یا کشوری دورتر از محل سکونت‌ خود سفر کرده‌اید تا تیم ورزشی یا ورزشکار مورد علاقه‌تان را تشویق کنید؟ آیا زندگی و حرفه یک ورزشکار خاص، خواب از شما ربوده است و مدام فعالیت‌های او را در اینترنت و مطبوعات دنبال می‌کنید؟

آیا با وجود گذر دهه‌ها از عمرتان، هنوز عشق به دنبال کردن یک ورزش خاص باعث می‌شود سالخوردگی و مشکلات خاص آن را فراموش کنید و به تشویق تیم مورد علاقه‌تان بپردازید؟

آیا کودکی را می‌شناسید که پا به پای بزرگترهایش یک ورزش خاص را دنبال می‌کند و حتی گاهی تحلیل‌های جالبی می‌دهد که بزرگترها را شگفت زده می‌کند؟

اگر شما هم یکی از هواداران دوآتشه یک ورزش هستید و در راه طرفداری از تیم یا ورزشکار مورد علاقه‌تان کار محیرالعقولی انجام داده‌اید، یا افرادی را با این مشخصات می‌شناسید، می‌توانید تصاویر خودتان را از این تجربیات برای ما بفرستید تا در صفحه شاهد عینی نوبت شما منتشر کنیم و با دیگر بخش‌های سرویس جهانی بی بی سی به اشتراک بگذاریم.

شما می توانید مشاهدات و تصاویر خود را به بی بی سی فارسی به آدرس shoma@bbc.co.uk ایمیل کنید . همچنین می توانید عکس ها و ویدیوهای خود را از طریق فرم زیر آپلود کنید.

سایر عکس ها و ویدیوهایی که شهروند خبرنگاران برای بی بی سی فارسی فرستاده اند را می توانید در صفحه شاهد عینی مشاهده کنید.

فراموش نکنید که نام، نشانی ایمیل، و اطلاعاتی را درباره مواد ارسالی قید کنید. لطفا شما تلفن خود را نیز بگذارید تا در صورتی که سؤالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس حاصل کنیم.

به خاطر داشته باشید که هنگام گرفتن عکس یا فیلم، خود یا دیگران را در معرض خطر قرار ندهید و قانونی را نیز زیر پا نگذارید. شرایط و مقررات ما را بخوانید.

با ارسال این فایل (ها) موافقت خود را شرایط و مقررات ما اعلام می کنید.

اگر مشکلی با ارسال فایل دارید با ایمیل زیر تماس بگیرد: shoma@bbc.co.uk

برای اطلاعات بیشتر لطفا به بخش پرسش های متداول مراجعه کنید