برنامه نوروزی بی‌بی‌سی، فرصتی برای هنرنمایی شما

حق نشر عکس Reuters

باز رسیدیم به پایان سال و ما در بخش فارسی بی‌بی‌سی در تکاپوی یک جشن مفصل "سال تحویل" و نوروز هستیم. هنرمندان بسیاری را از سراسر جهان دعوت کرده ایم تا در برنامه حضور داشته باشند: خوانندگان نام آشنای ایرانی، افغان و تاجیک را دعوت کرده ایم تا محفل ما را نوروزی کنند، ادیبان و اهل فرهنگ را از هر سه کشور دعوت کردیم و خودمان هم آستین بالا زده ایم تا خارج از دنیای جدی رسانه و خبر، برایتان هنرنمایی کنیم ( جزییاتش بماند تا خودتان تماشا کنید).

در پنج سال گذشته، تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی شما را با چهره های مختلفی آشنا کرده: از گویندگان خبر گرفته، گزارشگران، مجریان برنامه های غیر خبری و کارشناسان از سراسر جهان. می دانیم که بسیاری از آنها را خوب می شناسید، دنبال می کنید و خبردار شده ایم که خیلی هم خوب اجرایشان را "تقلید" می کنید! خودش هنرنمایی حساب می شود، پس مهمان هنرمند برنامه نوروزی ما باشید:

دوربین خود را روشن کنید، برنامه ای را که می خواهید از برنامه های تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی انتخاب کنید، هر کدام از چهره های تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی که می خواهید بشوید (تقلیدشان کنید) و ویدیو را برای ما بفرستید تا "با نمک" ترین هایشان را در برنامه نوروز پخش کنیم.

برای اینکه این "هنرنمایی" شما را در برنامه نوروزی نشان دهیم، باید آن را تا پایان روز پنج شنبه، ۲۲ اسفند برای ما ارسال کنید. می توانید عکس ها و فیلم های ویدیویی خود را از طریق این صفحه یا با ایمیل برای ما بفرستید: pics.persian@bbc.co.uk

فراموش نکنید که نام، نشانی ایمیل، و اطلاعاتی را درباره مواد ارسالی قید کنید. لطفا شما تلفن خود را نیز بگذارید تا در صورتی که سؤالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس حاصل کنیم.

به خاطر داشته باشید که هنگام گرفتن عکس یا فیلم، خود یا دیگران را در معرض خطر قرار ندهید و قانونی را نیز زیر پا نگذارید. شرایط و مقررات ما را بخوانید.

با ارسال این فایل (ها) موافقت خود را با شرایط و مقررات ما اعلام می کنید.

اگر مشکلی با ارسال فایل دارید با ایمیل زیر تماس بگیرد: shoma@bbc.co.uk

مطالب مرتبط