آیا مایلید مجری برنامه بهداشت و سلامت بی‌بی‌سی باشید؟

حق نشر عکس BBC World Service

در نظرسنجی سال ۱۳۹۲، اولین درخواست مخاطبان از بی‌بی‌سی فارسی، اولویت دادن به اخبار مرتبط با سلامتی بود.

نتایج این نظرسنجی عزم ما را جزم کرد و قرار است بزودی هر ماه با برنامه‌ای نیم ساعته به نام "۳۷ درجه" مهمان شما باشیم. برنامه ای که قصدش پر کردن خلاء رسانه‌‌ای است که عمدتا به علت تابوهای اجتماعی، بافت سنتی و اطلاع رسانی ناکافی در زمینه بهداشت و سلامتی جسم و روان در ایران، افغانستان و تاجیکستان وجود دارد.

قرار است مجری‌های این برنامه را از میان پزشکان، روانپزشکان، متخصصان شاخه های مختلف پزشکی، و کارشناسان بهداشت که ساکن بریتانیا هستند انتخاب کنیم. بنابراین اگر در یکی از زیرشاخه های پزشکی و پیراپزشکی کار می کنید و علاقه‌مندید مجری برنامه ما باشید، لطفا مختصری از تجربه و سابقه کاری خودتان را به نشانی زیر ای‌میل کنید:

37@bbc.co.uk

اگر تجربه قبلی در اجرای برنامه ندارید نگران نباشید. کافی است روابط اجتماعی قوی داشته باشید و جلوی دوربین براحتی بتوانید با مخاطب ارتباط برقرار کنید. از همه علاقه‌مندانی که شرایط لازم را داشته باشند تست تصویری گرفته خواهد شد. متقاضیان باید اجازه کار در بریتانیا داشته باشند و بی‌بی‌سی اجازه کار برای این مجری‌ها درخواست نخواهد کرد.

اگر مایلید به عنوان متخصص در برنامه‌های ما حضور داشته باشید هم لطفا با همین ای‌میل با ما تماس بگیرید:

37@bbc.co.uk

امیدواریم با تجربه موفق بی‌بی‌سی در ساخت برنامه‌های تلویزیونی با شناخت کامل مخاطب، بکارگیری خلاقیت‌های تصویری و رعایت اصول حرفه‌ای خبرنگاری، برنامه‌ ‌ای تاثیرگذار تهیه کنیم.