ناکامی در جام حذفی؛ چرا استقلال تهران به این روز افتاد؟

حق نشر عکس FARS

تیم استقلال تهران در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران با شکست در مقابل تیم نفت تهران از این مسابقات کنار رفت. حذف استقلال در حالی است که این تیم در جدول لیگ برتر باشگاه‌های ایران در رده هفتم قرار دارد.

شما عملکرد تیم استقلال را در این فصل چگونه ارزیابی می‌کنید؟ به نظر شما چه عواملی در حذف این تیم نقش داشته‌اند؟

برخی کارشناسان فوتبال معتقدند که تیم استقلال از نظر فنی شرایط خوبی نداشته و بازیکنان خوبی را برای این فصل به خدمت نگرفته است. علاوه بر آن گفته می‌شود که استقلال از لحاظ مدیریتی هم وضعیت مناسبی ندارد و علیرضا منصوریان، سرمربی این تیم، نتوانسته است استقلال را کنترل کند.

در همین حال انتقادهایی هم به بازی مهدی رحمتی، دروازه‌بان این تیم، مطرح شده است که در نتیجه این انتقادها احتمال می‌رود در بازی بعدی استقلال در مقابل سپاهان رحمتی در دروازه استقلال نباشد.

بازی روز یکشنبه استقلال در مقابل سپاهان، آخرین فرصت علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی این تیم به شمار می‌رود و به گفته کارشناسان احتمال برکنار شدن او وجود دارد.

با توجه به وضعیت بحرانی تیم استقلال، پیش‌بینی شما از عملکرد این تیم در بازی آینده این تیم در مقابل سپاهان و دیگر بازی‌های لیگ برتر چیست؟ فکر می‌کنید استقلال برای بازگشت به روزهای اوج خود نیازمند چه تغییراتی است؟