انتخابات مجلس ایران از نگاه شما

به روز شده:  18:43 گرينويچ - پنج شنبه 01 مارس 2012 - 11 اسفند 1390

برگزاری انتخابات در ایران معمولاً حال و هوای شهر‌ها را برای مدتی عوض می‌کند. آگهی‌های تبلیغاتی روی دیوار‌ها، گپ و گفت مردم درباره کاندیدا‌ها و بحث رأی دادن یا ندادن، و سرانجام شلوغی یا خلوتی حوزه‌ها در روز رأی گیری، سوژه‌هایی هستند که دست کم برای چندین هفته به موضوعی داغ تبدیل می‌شوند. اگر مایل هستید در برنامه‌های بی‌بی سی فارسی در مورد انتخابات مجلس شواری اسلامی ایران،

نظرات خودتان را با دیگران در میان بگذارید، از چند راه می‌توانید این کار را انجام دهید.

عکس ها و ویدیوهای شما

می توانید عکس ها و ویدیوهایی که با موضوع انتخابات در محل زندگیتان تهیه می کنید را همراه با توضیح خودتان، برای ما بفرستید. این تصاویر و فیلم ها با نام شما یا نام مستعار روی وب سایت فارسی بی بی سی منتشر می شود و همچنین در برنامه های تلویزیونی ما در مورد انتخابات پخش خواهد شد.

کلیک برای آپلود کردن عکس ها و ویدیوهای خود، اینجا را کلیک کنید

نظرات صوتی و تصویری شما

اگر مایل هستید نظر خودتان را درباره انتخابات پیش رو، از طریق بی بی سی فارسی با دیگران در میان بگذارید، می وانید صدای خودتان را (به مدت حداکثر 30 ثانیه) ضبط کنید و برای ما بفرستید.

همچنین می توانید نظر خود را به شکل تصویری و با وبکم (حداکثر 30 ثانیه) ضبط کنید. برای این کار، لازم نیست الزاماً چهره خود را در مقابل وبکم قرار دهید. اگر مایل نیستید چهره شما دیده شود، می توانید صورت خود را بپوشانید یا می توانید تصویری غیر از خودتان (مثلاً شهر یا منزلتان) را ضبط کنید و همراه نظرتان برای ما بفرستید.

کلیک برای آپلود کردن فایل نظرات صوتی و تصویری خود، اینجا را کلیک کنید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.