عکس‌ها و ویدیوهای شما از حال‌ و‌ هوای سال تحصیلی جدید

به روز شده:  11:18 گرينويچ - چهارشنبه 19 سپتامبر 2012 - 29 شهریور 1391

فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها در ایران، در حالی فرا می‌رسد که نظام آموزشی با تغییراتی رو به رو است.

کلاس درس دانشگاه؛ خبر آنلاین

تفکیک جنسیتی در برخی از رشته‌های دانشگاهی و همچنین خبر توسعه تفکیک جنسیتی کلاس‌های درس در دانشگاه‌ها از جمله تغییراتی بوده است که دانشجویان امسال با آن رو به رو هستند. همچنین عده‌ای از دانشجویان به جای حضور در کلاس‌های درس در سال جدید، در حال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان هستند یا به انتظار احضار برای اجرای حکم نشسته‌اند.

در مدارس نیز اخباری مبنی بر تغییر دوره ابتدایی از یک دوره ۵ ساله، به ۲ دوره ۳ ساله به گوش می‌رسد؛ به طوری که در صورت اجرای این طرح، محتوای درسی پنجم دبستان و اول راهنمایی تلفیق خواهد شد. همچنین تغییر محتوای برخی از کتاب‌های درسی مدارس نیز پیش از این خبرساز شده بود.

اگر مایل هستید مشاهدات خودتان را از حال و هوای سال تحصیلی جدید، با دیگران در میان بگذارید، می‌توانید عکس‌ها و ویدیوهایتان را برای ما بفرستید تا آنها را روی سایت فارسی بی‌بی‌سی و برنامه‌های تلویزیونی این شبکه نمایش دهیم.

برای ارسال عکس‌ها و ویدیوهایتان، یا آنها را با ایمیل به نشانی shoma@bbc.co.uk بفرستید یا از طریق لینک زیر، آنها را روی وب‌سایت ما آپلود کنید.

کلیک عکس‌ها و مطالب خود را در سایت ما منتشر کنید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.