صدا و تصویر شما در تلویزیون فارسی بی بی سی

در برنامه تلویزیونی "نوبت شما"، که پنج روز در هفته به مدت یک ساعت پخش می شود، شما می توانید نظرات خود را درباره مسائل ایران، افغانستان و جهان، به شیوه های گوناگون بیان کنید و با بینندگان این شبکه در سراسر جهان در میان بگذارید.

ارتباط با ما

شما این امکان را دارید که علاوه بر تماس تلفنی یا ارسال پیام متنی، نظرات خود را به صورت تصویری هم بازگو کنید.

نظرات تصویری

شما می توانید نظرات خود را درباره هر موضوع مقابل یک دوربین یا وبکم بگویید و به صورت فایل تصویری ضبط کنید. سپس این فایل را از طریق سایت بی بی سی برای ما ارسال کنید تا در برنامه تلویزیونی "نوبت شما" پخش شود.

صفحه ارسال تصویر و صدا

گفتگوی تصویری

اگر به وبکم و خط اینترنتی پرسرعت دسترسی دارید و سیستم عامل کامپیوتر شما هم ویندوز است، می توانید به صورت زنده در برنامه ما حضور یابید و در گفتگوی تصویری با ما، نظرات خود را شرح دهید و به پرسش های مجری برنامه پاسخ دهید.

تهیه کنندگان برنامه "نوبت شما" به شما کمک خواهند کرد که کامپیوتر خود را برای برقراری این ارتباط تصویری تنظیم کنید و در بحث زنده شرکت کنید. اگر مایل به برقراری این گفتگوی تصویری هستید، به ما ای میل بزنید تا با شما تماس بگیریم.

روایت های شما

هر کجای دنیا که زندگی می کنید، می توانید داستان های جذابی را که در اطراف شما رخ می دهد را به صورت گزارش های ساده روایت کنید و برای ما بفرستید تا هم در برنامه تلویزیونی "نوبت شما" و هم سایت فارسی بی بی سی به نام خود شما پخش و منتشر شود.

موضوع گزارش شما می تواند یک شخصیت جذاب در خانواده تان، یک رویداد ورزشی در محله تان، یا حتی یک مکان دیدنی باشد که برای تعطیلات به آن سفر کرده اید. هر آنچه که از نظر شما جذاب است و فکر می کنید شاید برای دیگران هم جالب باشد، می تواند دستمایه یک گزارش قرار گیرد.

برای ساختن یک گزارش صوتی و تصویری نیازی به دانش فنی ندارید. تنها کافی است از موضوع گزارش خود تصاویری را با دوربین عکاسی تهیه کنید، متن گزارشتان را بخوانید و روی کامپیوترتان به صورت یک فایل صوتی ضبط کنید و سپس این فایل صوتی را به همراه عکس ها برایمان بفرستید. تهیه کنندگان ما براساس عکس ها و صداهایی که می فرستید، گزارش شما را تکمیل می کنند و به نام خودتان پخش خواهند کرد.

شما حتی می توانید وقایع جالبی را که مشاهده می کنید با دوربین موبایلتان ضبط کنید و با توضیحاتی درباره محل فیلمبرداری (نام کشور و نام شهر)، زمان ضبط ویدئو و موضوع آن برای ما بفرستید.

صفحه ارسال تصویر و صدا

ارتباط با ما

شما می توانید از طریق ایمیل، تماس تلفنی، ارسال اس ام اس و نظر دادن در وب سایت بی بی سی با برنامه "نوبت شما" ارتباط داشته باشید.

نشانی ایمیل برنامه "نوبت شما": shoma@bbc.co.uk

شماره تلفن‏‌ها (برای تماس از ساعت دو و نیم تا چهار و نیم بعداز ظهر به وقت گرینویچ، شنبه ها تا چهارشنبه ها):

۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸

شماره ارسال پیامک:

۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸

تماس با ما

Your contact details
Disclaimer