نظر شما درباره تماس تلفنی روحانی و اوباما چیست؟

yt_obama_rouhani حق نشر عکس AFP

روسای جمهوری آمریکا و ایران روز جمعه ۵ مهر، ۲۷ سپتامبر در پایان سفر حسن روحانی به نیویورک تلفنی با یکدیگر صحبت کردند.

خبر سایت بی‌بی‌سی فارسی را در اینباره اینجا ببینید.

نظر شما درباره تماس تلفنی حسن روحانی و باراک اوباما چیست؟فکر می‌کنید این گفتگوی تلفنی چه تاثیری بر روابط بین دو کشور و مذاکرات هسته‌ای بگذارد؟به نظر شما قدم بعدی برای از سرگیری رابطه ایران و آمریکا چه خواهد بود؟ چه موانعی پیش روی این مساله وجود دارد؟به نظر شما چرا پس از سالها تابو بودن مذاکره با آمریکا، این تماس تلفنی برقرار شده است؟

در پی بازگشت حسن روحانی رئیس جمهور ایران بعد از سفر پنج روزه از نیویورک، گزارش شده یکی از افراد مخالف رابطه با آمریکا در فرودگاه مهرآباد، به سمت ماشین وی کفش پرتاب کرده اما این لنگه کفش به کسی برخورد نکرده است.

اگر شما در هنگام ورود آقای روحانی به تهران در فرودگاه مهرآباد بوده‌اید، مشاهدات شما از مراسم استقبال از او چیست؟ اگر شما عکس‌ یا فیلمی از این مراسم دارید می‌توانید تصاویر خود را از طریق این صفحه برای صفحه شاهد عینی بفرستید.

برنامه نوبت شما روز شنبه ۶ مهر، ۲۸ سپتامبر به این موضوع اختصاص دارد. زمان پخش این برنامه بعد از بخش خبری ساعت ۱۹ به وقت تهران است.

اگر مایلید در بحث های نوبت شما در این باره شرکت کنید می توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی بی سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

از راه‌های زیر نیز می‌توانید با برنامه نوبت شما تماس بگیرید:

تلفن ها: ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸اس ام اس: ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸ایمیل: shoma@bbc.co.ukفیسبوک: facebook.com/bbcshomaتوییتر: bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.