روند آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران برای جام جهانی برزیل را چگونه ارزیابی می ‌کنید؟

حق نشر عکس isna

تیم ملی ایران ۱۲۰ روز پس از صعود به جام جهانی برزیل، اولین بازی‌اش را در چارچوب مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا مقابل تایلند انجام داد و در نهایت موفق شد این تیم را دو بر یک شکست دهد.

بازی ناهماهنگ بازیکنان تیم ملی ایران مقابل تایلند باعث شد کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران پس از پیروزی در مورد روند نزولی تیم ملی هشدار دهد: "اتفاقی که امشب افتاد یک بیدارباش برای فوتبال ایران بود. هیچ تیم فوتبالی در جهان وجود ندارد که بتواند پس از چهار ماه بدون انجام بازی‌های تدارکاتی به بقای خود ادامه دهد."

درباره اظهار نظر کارلوس کی‌روش چه فکر می‌کنید؟ به نظر شما کی‌روش چه نقشی در موفقیت و آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران می‌تواند بازی کند؟

به نظر شما مهمترین مشکل تیم ملی ایران در روند آماده سازی برای جام جهانی برزیل چیست؟ به نظر شما تیم ملی ایران برای آماده سازی تا جام جهانی چه کارهایی را باید انجام دهد؟ آیا از نحوه بازی تیم ملی راضی هستید؟

فهرست بازیکنان انتخاب شده برای بازی با تایلند باعث شد برخی باشگاه‌ها و مربیان بار دیگر به کارلوس کی‌روش و نحوه انتخابش انتقاد کنند. در لیست اولیه‌ تیم ملی برای بازی با تایلند، دعوت از بازیکنان مصدوم و دوملیتی در مرکز توجه قرار گرفت.

برخی از محافل ورزشی عدم دعوت از بازیکنان خوب لیگ برتر را نشانه‌ای از بی اعتمادی کارلوس کی‌روش به لیگ فوتبال ایران می‌دانند، موضوعی که کی روش در گفت و گوهای مختلف آن را رد کرده است.

به نظر شما چرا کارلوس کی‌روش از بازیکنان دو رگه در ترکیب تیم ملی ایران بیشتر استفاده کرده است؟ آیا بازیکنان لیگ ایران کیفیت لازم برای بازی در تیم ملی ایران را دارند؟ آیا فکر می‌کنید تیم ملی ایران بتواند در جام جهانی به مرحله دوم صعود کند؟

برنامه نوبت شما ورزشی روز جمعه ۲۶ مهرماه (۱۸ اکتبر)، ساعت هفت و نیم شب به وقت تهران به این موضوع اختصاص دارد.

اگر مایلید در این برنامه شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

از راه‌های زیر نیز می‌توانید با برنامه نوبت شما تماس بگیرید:

تلفن ها: ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸ اس ام اس: ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸ ایمیل: shoma@bbc.co.uk فیسبوک: facebook.com/bbcshoma توییتر: bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.