نتیجه بازی ایران و تایلند را چه پیش بینی می‌کنید؟

حق نشر عکس AFP

تیم ایران در بازی برگشت مقدماتی جام ملت‌های آسیا روز جمعه در مقابل تایلند قرار خواهد گرفت و در صورت پیروزی به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ استرالیا صعود خواهد کرد. ایران یک ماه پیش در مسابقه رفت و در ورزشگاه آزادی دو بر یک تایلند را شکست داده بود.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در کنفراس خبری پیش از بازی با اشاره به این موضوع گفته است:" من به شاگردانم اعتقاد دارم و ما تمام تلاشمان را برای برد به کار خواهیم بست."

سوراچای سرمربی تیم ملی فوتبال تایلند هم درباره بازی مقابل ایران گفته است:" ما تمرینات پرفشاری را روز گذشته برای آمادگی برای بازی با ایران انجام دادیم و مطمئن هستم که می توانیم با حمایت هوادارانمان ۳ امتیاز این دیدار را کسب کنیم."

نتیجه بازی ایران و تایلند را چه پیش بینی می‌کنید؟ آیا ایران می تواند در این بازی صعود خود به جام ملت‌های آسیا را قطعی کند؟

سرمربی تیم ملی ایران در بخشی از گفتگوی خود با رسانه ها با اشاره به باخت سنگین پنج بر صفر اردن مقابل اروگوئه در مرحله پلی آف جام جهانی برزیل و همچنین پیروزی پرگل مکزیک مقابل نیوزلند گفت:" این واقعیت فوتبال آسیاست که باید آن را بپذیریم و یک زنگ خطر بزرگ برای فوتبال آسیا است."

درباره اظهارنظر کارلوس کی‌روش در مورد فوتبال آسیا چه فکر می کنید؟ آیا باخت پر گل اردن مقابل اروگوئه نشان دهند فاصله زیاد فوتبال میان آسیا و دیگر قاره ها است؟

تحلیل محمد تقوی از بازی ایران و تایلند را اینجا بخوانید.

تیم ملی ایران در حالی در بانکوک مقابل تایلند قرار می‌گیرد که دیگر تیم‌های صعود کننده به جام جهانی در همین روز بازی‌های دوستانه و تدراکاتی با سایر تیم‌ها برگزار می‌کنند. کی‌روش گفته آمادگی کامل در جام جهانی باید "برنامه ریزی صحیح و حساب شده" داشت.

چندی پیش هم سرمربی تیم ملی ایران با انتقاد از کنفدراسیون فوتبال آسیا این نهاد را مسئول مشکلات به وجود آمده دانسته بود:" AFC با تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی‌های خود مشکلاتی را برای تیم ملی و باشگاه‌ها ایجاد می‌کند. "

درباره شرایط آماده سازی تیم ملی برای جام جهانی برزیل چه فکر می کنید؟ آیا تیم ملی تا جام جهانی برزیل زمان کافی برای آمادگی و برگزاری دیدارهای مناسب دارد؟

اگر مایلید در این برنامه شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

از راه‌های زیر نیز می‌توانید با برنامه نوبت شما تماس بگیرید:

تلفن ها: ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸ اس ام اس: ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸ ایمیل: shoma@bbc.co.uk فیسبوک: facebook.com/bbcshoma همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.