شهره آغداشلو مهمان برنامه نوبت‌شما

شهره آغداشلو، هنرپیشه ایرانی که قبل از انقلاب در فیلم‌های مطرحی چون "سوته دلان" به کارگردانی علی حاتمی و "گزارش" به کارگردانی عباس کیارستمی بازی کرده بود، بعد از انقلاب ایران را ترک کرد و در آمریکا به کار خود ادامه داد. او از آن زمان تا کنون در فیلم ها، سریال ها و نمایشنامه های زیادی بازی کرده است. خانم آغداشلو که در سال ۲۰۰۳ به خاطر بازی در فیلم "خانه ای از شن و مه" نامزد دریافت اسکار بهترین هنرپیشه نقش مکمل زن شد و در سال ۲۰۰۹ به خاطر بازی در مجموعه تلویزیونی "خاندان صدام" برنده جایزه امی شد.

شهره آغداشلو به تازگی کتاب خاطرات خود را با نام "کوچه عشق و یاسمن های زرد" به زبان انگلیسی منتشر کرده است. این کتاب به گواه برخی منتقدان، روایت جذابی است از زندگی یک زن ایرانی که تن به شرایط نمی‌دهد و برای دست یافتن به زندگی بهتر، مبارزه و تلاش می‌کند و بالاخره موفق می‌شود.

خانم آغداشلو که هم در سینمای ایران و هم در هالیوود در کنار بازیگران صاحب نامی مانند بن کینگزلی فعالیت کرده، در کتاب خاطراتش شب برگزاری مراسم اسکار را "بزرگ ترین شب" زندگی اش می‌خواند.

شهره آغداشلو، روز شنبه نهم آذر (سی‌ام نوامبر)، مهمان برنامه نوبت شماست. شما می‌توانید سوالات خود را از این بازیگر سینما برای ما بفرستید تا در برنامه از او بپرسیم.

تلفن ها: <a href="tel:+442077650077">۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷</a> و <a href="tel:+442077650078">۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸</a>

اس ام اس: <a href="sms:+447786201127">۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷</a> و <a href="sms:+447786200548">۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸</a>

ایمیل: <a href="mailto:shoma@bbc.co.uk">shoma@bbc.co.uk</a>

فیسبوک: <a href="http://www.facebook.com/bbcshoma">facebook.com/bbcshoma</a>

توییتر: <a href="https://twitter.com/intent/tweet?screen_name=bbcshoma" class="twitter-mention-button" data-lang="fa">Tweet to @bbcshoma</a> <script>!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");</script>

همچنین می‌توانید سوال خود را به مدت حداکثر ۳۰ ثانیه، با وب‌کم یا موبایل ضبط کنید و فایل ویدیویی را از طریق لینک زیر آپلود کنید تا در برنامه پخش شود. اگر مایل به نشان دادن چهره خود در فایل ویدیویی نیستید، می‌توانید چهره‌تان را مقابل دوربین قرار ندهید. فراموش نکنید که نام و نشانی ایمیل خود را همراه فایل ارسال کنید. لطفاً شما تلفن خود را نیز بگذارید تا در صورتی که سؤالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس بگیرم.

با ارسال این فایل (ها) موافقت خود را با شرایط و مقررات ما اعلام می کنید.

* (none)

  • (none)
  • (none) 200MB
  • (none) jpg, gif, png
  • (none)
  • (none) 200MB
  • (none) avi, mov, wmv, mp4, mpg, flv, 3gp, wav, mp3, wma

(none)