نظر شما درباره بازی نمادین پرسپولیس و آث میلان چیست؟

حق نشر عکس isna

محمود گودرزی که به‌عنوان چهارمین وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان ایران، هفته گذشته از مجلس رای اعتماد گرفت، شعار اصلی خود را در جلسه رأی اعتماد، "ورزشی پاک، معنوی و معرفتی" عنوان کرد.

وزیر جدید ورزش که در سخنرانی دفاعیه خود در مجلس، بر داشتن سابقه در رشته کشتی تاکید داشت، توزیع عادلانه منابع، اخلاق و قانون مداری، تدوین نظام جامع صلاحیت ها و شایستگی‌ها مدیران و قانون مداری به جای ابراز علایق شخصی را از مهمترین الویت‌های خود در عرصه ورزش عنوان کرده است.

سوابق محمود گودرزی را می‌توانید ازکلیک اینجا بخوانید.

نظر شما درباره انتخاب آقای گودرزی به‌عنوان وزیر ورزش چیست؟درباره مواردی که وزیر جدید ورزش به عنوان اولویت های کاری خود مطرح کرده است، چه فکر می ‌کنید؟

ورزش ایران در یک سال گذشته و پس از تغییر دولت، با مشکلات مختلفی دست به گریبان بوده است؛ از اداره بسیاری از فدراسیون‌ها توسط سرپرست گرفته تا بحث فساد و تبانی در فوتبال و تغییر تاریخ انتخابات کمیته ملی المپیک.

فکر می کنید مهم ترین اولویت‌های ورزش ایران در حال حاضر چیست؟ اگر در رشته ورزشی خاصی فعالیت دارید، فکر می‌کنید مهمترین مشکل کنونی در رشته ورزشی شما چیست که باید وزارت ورزش به عنوان توجه ویژه کند؟

اگر مایلید در این برنامه شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

از راه‌های زیر نیز می‌توانید با برنامه نوبت شما تماس بگیرید:

تلفن ها: ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸ اس ام اس: ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸ ایمیل: shoma@bbc.co.uk فیسبوک: facebook.com/bbcshoma همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.