ایران با کدام تیم‌ها هم‌گروه می‌شود؟ قرعه‌کشی جام جهانی جمعه در نوبت شما ورزشی

پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

قرعه‌کشی نهایی جام جهانی برزیل روز جمعه ۱۵ آذر در مراسمی ویژه در شهر کوستا دو ساویپه در برزیل برگزار خواهد شد. در این مراسم ۳۲ تیم راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۴، در هشت گروه چهار تیمی قرار می‌گیرند و رقبای ایران در دور مقدماتی مشخص خواهند شد.

برنامه نوبت شما ورزشی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی، در ویژه برنامه‌ای دو ساعته، این قرعه کشی را با حضور فوتبالیست‌ها، کارشناسان ورزشی و شما به طور زنده و لحظه به لحظه گزارش خواهد کرد.

شما ترجیح می‌دهید ایران با کدام تیم‌ها هم‌گروه شود؟ فکر می‌کنید ایران برای بالا رفتن از گروه خود چقدر شانس داشته باشد؟ پیش‌بینی می‌کنید کدام تیم، جام جهانی برزیل را به خانه ببرد؟

روز جمعه ۱۵ آذر، می‌توانید در برنامه نوبت شما ورزشی شرکت کنید و امیدها، نگرانی‌ها، تحلیل‌ها، و پیش‌بینی‌هایتان را درباره جام جهانی ۲۰۱۴ با دیگران در میان بگذارید.

برنامه نوبت شما ورزشی روز جمعه ۱۵ آذر، ۶ دسامبر، ساعت ۲۰ به وقت تهران، ۲۱ به وقت کابل و ‌۱۶:۳۰ به وقت گرینویچ، حدود نیم ساعت پیش از قرعه‌کشی آغاز می‌شود و به مدت دو ساعت ادامه خواهد یافت.

اگر مایل هستید در این برنامه شرکت کنید، می‌توانید شماره تماس خودتان را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای ما بفرستید. همچنین می‌توانید نظرات خود را از طریق فرم نظرخواهی زیر با دیگران در میان بگذارید.

phone_icon ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸
sms_icon ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸
mail_icon shoma@bbc.co.uk
facebook_icon facebook.com/bbcshoma
twitter_icon bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.