بارش برف و سرما در آمریکا و کانادا و بخش‌هایی از ایران؛ مشاهدات شما

حق نشر عکس ugc
Image caption این عکس را هادی از برف سنگین در میشیگان آمریکا برای صفحه شاهد عینی فرستاده است

سرمای شدیدی که در بیست سال گذشته بی‌سابقه بوده است و بارش برف سنگین در شمال شرق آمریکا و بخش‌هایی از کانادا زندگی عادی را در برخی از این مناطق مختل کرده است.

سرمای شدید بسیاری از ادارات و مدارس را بسته و برنامه پرواز هواپیماها در بسیاری از نقاط آمریکا را مختل کرده است. در روزهای گذشته با نفوذ موج سرما به نواحی جنوبی‌تر آمریکا، دمای هوا در شهرهای نیویورک و واشنگتن هم به شدت کاهش یافته و فرماندار ایالات نیویورک دستور داده برای جلوگیری از حوادث ناشی از شرایط جوی، بزرگراه‍ های این ایالات بسته شود.

مجموعه عکس‌هایی از مخاطبان بی‌بی‌سی فارسی از بارش برف سنگین در شمال شرق آمریکا و بخش‌هایی از کانادا را می‌توانید اینجا ببینید.

بارش برف در روزهای اخیر بخش‌هایی از ایران از جمله استان‌های فارس، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، یزد و مرکزی را نیز سفید پوش کرده است. بارش برف مشکلاتی در رفت و آمد در این مناطق ایجاد کرد و مدارس برخی از این مناطق را به تعطیلی کشاند. خبرگزاری رسمی ایرنا درمطلبی با عنوان "برف آمد، ولی برق، آب و خدمات شهری رفت" ازمشکلاتی از جمله قطع برق و آب مناطقی از شیراز در پی بارش برف سنگین در روزهای اخیر در این شهر گزارش داد.

چنانچه دراین مناطق زندگی می‌کنید تجربه و مشاهده شما از سرمای بی‌سابقه این روزها چیست؟ بارش برف چه مشکلاتی برای شما فراهم کرده است؟

اگر مایلید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

phone_icon ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸
sms_icon ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸
mail_icon shoma@bbc.co.uk
facebook_icon facebook.com/bbcshoma
twitter_icon bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.