استعفای محمد رویانیان چه تاثیری روی باشگاه پرسپولیس می‌گذارد؟

حق نشر عکس fcperspolis.

در ابتدای هفته، محمد رویانیان پس از باخت این تیم مقابل گسترش فولاد از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس استعفا کرد و هیئت مدیر باشگاه یک روز پس از کناره‌گیری او علی پروین سرمربی و بازیکن سابق این تیم را به عنوان سرپرست موقت انتخاب کرد.

نظر شما درباره انتخاب علی پروین به عنوان سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس چیست؟ شما چه کسی را برای مدیر عاملی دایم این باشگاه پیشنهاد می‌کنید؟

آقای رویانیان در شهریور ۱۳۹۰ به‌عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب شد و دوسال در این سمت باقی ماند. مدیر عامل سابق این باشگاه در این مدت ۴ بار از سمت خود استعفا کرد.

در این مدت پرسپولیس پنج بار هم سرمربی خود را تغییر داد. حمید استیلی، مصطفی دنیزلی، مانوئل ژوزه، یحیی گل محمدی و علی دایی مربیان پرسپولیس در دوسال اخیر بودند.

عملکرد دو ساله محمد رویانیان به‌عنوان مدیرعامل را در باشگاه پرسپولیس چگونه ارزیابی می‌کنید؟ استعفای آقای رویانیان چه تاثیری بر روی باشگاه پرسپولیس خواهد گذاشت؟

شانس پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ برتر ایران، با باخت مقابل گسترش فولاد تبریز در آخرین بازی خود در لیگ کاهش پیدا کرد، این تیم در حال حاضر چهار امتیاز با استقلال که صدرنشین لیگ است، اختلاف دارد و در جام حذفی برای راهیابی به فینال باید ابتدا با فولاد خوزستان و در صورت پیروزی با تراکتورسازی تبریز بازی کند.

با توجه به شرایط فعلی پرسپولیس، عملکرد این تیم را در فصل جاری چگونه پیش بینی می کنید؟

اگر مایلید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

phone_icon ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸
sms_icon ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸
mail_icon shoma@bbc.co.uk
facebook_icon facebook.com/bbcshoma
twitter_icon bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.