کمتر از صد روز تا جام جهانی، نظر شما درباره نحوه آمادگی تیم ملی چیست؟

حق نشر عکس isna

در فاصله کمتر از صد روز مانده به جام جهانی برزیل، تیم ملی ایران در اولین بازی تدارکاتی خود در راه جام جهانی برزیل دو بر یک مقابل گینه شکست خورد.

درباره بازی تیم ملی ایران مقابل گینه چه فکر می‌کنید؟ تیم ایران چه نقاط ضعف و قوتی در این بازی داشت؟

ایران با آرژانتین، نیجریه و بوسنی در جام جهانی هم گروه است و طبق برنامه آماده سازی فدراسیون فوتبال ایران در صد روز باقیمانده تا جام جهانی، تیم ملی قرار است در آفریقای جنوبی با موازمبیک، در اردوی اتریش با سه تیم بلاروس، مونته‌نگرو و مقدونیه و در نهایت در آفریقای جنوبی با ترینداد و توباگو بازی کند. در برنامه تیم ملی نام هیچ تیمی از منطقه آمریکای جنوبی دیده نمی‌شود.

برخی مربیان ایرانی معتقدند که بازی با تیم‌هایی مانند گینه نمی‌تواند شرایط بازی با نیجریه را شبیه سازی کند، ولی علی کفاشیان برگزاری مسابقه مقابل گینه را خواسته مربیان تیم ملی عنوان کرده است.

درباره برنامه آماده سازی ایران در فاصله سه ماه مانده تا جام جهانی چه فکر می‌کنید؟ آیا بازی‌ها و اردو‌های پیش بینی شده را برای تیم ملی مفید ارزیابی می‌کنید؟ فکر می‌کنید در سه ماه باقیمانده، ایران بهتر است با چه تیم‌هایی بازی کند؟ به نظر شما عملکرد کی‌روش در آماده سازی تیم ملی، با توجه به کمبود زمان لازم برای یافتن تیم‌های مناسب برای بازی‌های تدارکاتی، چگونه بوده است؟

تیم ملی ایران پیش از بازی مقابل گینه، با ترکیبی جوان و با حضور بازیکنانی مثل بختیار رحمانی، رضا حقیقی، پیام صادقیان و کریم انصاری فرد موفق شد کویت را سه بر دو شکست دهد ولی در مسابقه مقابل گینه با ترکیب ثابت خود به میدان رفت.

به نظر شما در دو بازی آخر ایران مقابل کویت و گینه، کدام بازیکنان عملکرد مناسبی داشتند؟ کدام بازیکنان فعلی فوتبال ایران را شایسته حضور در جام جهانی می‌دانید؟

اگر مایلید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

phone_icon ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸
sms_icon ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸
mail_icon shoma@bbc.co.uk
facebook_icon facebook.com/bbcshoma
twitter_icon bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.