مهمترین دستاورد ورزشی ایران در سال ۹۲ چه بوده است؟

سال ۱۳۹۲ در حالی به پایان می‌رسد که ورزش ایران در یک سال گذشته موفقیت‌های مختلفی در رشته های مختلف داشته است. صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی برزیل، کسب مقام نخست در مسابقات قهرمانی والیبال آسیا و قهرمانی در مسابقات کشتی آزاد جهان در مجارستان، از این جمله دستاوردهای ورزش ایران بوده است.

به نظر شما مهمترین دستاورد ورزشی ایران در سال ۹۲ چه بوده است؟

رادیو ورزش ایران با برگزاری نظرسنجی در بین مخاطبان خود، رضا قوچان نژاد را به عنوان بهترین ورزشکار مرد و مریم طوسی دونده دوهای سرعت را به عنوان بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۹۲ معرفی کرده است.

در این سال، کارلوس کی‌روش و خولیو ولاسکو، دو مربی خارجی تیم‌های ملی فوتبال و والیبال، در مرکز توجه هواداران ورزش ایران بوده‌اند ولی تیم ملی کشتی آزاد با سرمربیگری رسول خادم، بعد از ۴۸ سال قهرمان جهان شد.

به نظر شما ورزشکار برتر زن و مرد در سال ۱۳۹۲ چه کسانی بودند؟ چه کسی را به عنوان مربی سال انتخاب می‌کنید؟ معیار شما برای انتخاب ورزشکار یا مربی سال چیست؟

ورزش ایران در سال آینده تقویم شلوغی خواهد داشت. شرکت تیم ملی والیبال در لیگ جهانی، حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی برزیل، شرکت تیم بسکتبال در مسابقات جام جهانی اسپانیا، بازی‌های آسیایی اینچوان در کره‌جنوبی، برخی از مهم ترین رخدادهای ورزشی سال ۹۳ هستند.

به نظر شما مهمترین رویداد ورزشی سال برای ورزشکاران ایرانی چه خواهد بود؟

اگر مایلید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

phone_icon ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸
sms_icon ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸
mail_icon shoma@bbc.co.uk
facebook_icon facebook.com/bbcshoma
twitter_icon bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.