برنامه ویژه نوروزی نوبت شما؛ آرزوهای شما برای سال جدید چیست؟

حق نشر عکس ll
Image caption این عکس را علی از لندن برای نوبت شما فرستاده است

اولین برنامه نوبت شما در سال جدید، روز اول فروردین ماه سال ۱۳۹۳ در سه نوبت نیم ساعته به صورت زنده از تلویزیون فارسی بی بی سی پخش می‌شود.

در برنامه‌های ویژه روز جمعه اول فروردین نوبت شما شرکت کنید و سال نو را از طریق این برنامه به دوستان یا خانواده‌هایتان تبریک بگویید.

آرزوهای شما برای سال جدید چیست؟ آیا هدف خاصی را برای سال جدید در نظر گرفته‌‎اید؟ برای رسیدن به اهدافتان در سال جدید چه برنامه ریزی‌هایی کرده‌اید؟

از حال و هوای شهرتان در ایام نوروز بگویید. در جایی که شما زندگی می‌کنید نوروز چگونه جشن گرفته می‌شود؟ اگر خارج از ایران زندگی می‌کنید، ایام نوروز را چگونه می‌گذرانید؟

همچنین می‌توانید از مراسم نوروزی خود یا آروزهای خود برای سال جدید به مدت ۳۰ ثانیه فیلم بگیرید تا در برنامه‌های ویژه نوروزی نوبت شما پخش شود. تصاویر خود را می‌توانید از طریق این صفحه برای ما آپلود کنید یا به ما ایمیل بزنید: shoma@bbc.co.uk

ویژه برنامه‌های نوروزی نوبت شما در روز جمعه، اول فروردین ماه در ساعات 14:30، 16:30 و 19 به وقت لندن ساعات 18، 20 و 22:30 به وقت ایران و ساعات 19، 21 و 23:30 به وقت افغانستان و 19:30، 21:30 و 24 به وقت تاجیکستان پخش می شود.

اگر مایلید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

phone_icon ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸
sms_icon ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸
mail_icon shoma@bbc.co.uk
facebook_icon facebook.com/bbcshoma
twitter_icon bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.