تبلیغات تند تیم‌های رقیب انتخابات افغانستان علیه همدیگر؛ نظرات شما

افغانستان حق نشر عکس AP
Image caption نامزدهای انتخابات، در دور دوم هم اجتماعات انتخاباتی برگزار کردند

تبلیغات دور دوم انتخابات ریاست جمهوری افغانستان، سومین و آخرین هفته خود را سپری می‌کند. در این دور، دو نامزد باقی مانده، عبدالله عبدالله و اشرف غنی احمدزی، ضمن یارگیری تازه و تشکیل ائتلاف های جدید، به برگزاری اجتماع‌های انتخاباتی و سفر به شهرهای مختلف هم ادامه دادند.

آیا شما هم در این گردهمایی های انتخاباتی شرکت کرده اید؟ تبلیغات این دوره، چقدر به شناخت شده از نامزدها و برنامه های شان کمک کرد؟

این بار، برخلاف دور قبل، خبری از مناظره‌های تلویزیونی نبود، اما نامزدها و اعضای تیم‌شان، گاهی با الفاظ تندتری نسبت به قبل، یکدیگر را مورد انتقاد قرار دادند. یک گروه، دیگری را به دامن زدن به اختلاف های قومی متهم کرد و گروه دیگر، رقیب خود را آلوده به فساد خواند.

به نظر شما تبلیغات منفی تیم‌های انتخاباتی علیه یکدیگر، چقدر بر نظر مردم و رای آنها تاثیر دارد؟ فکر می‌کنید این لحن نسبتاً تند، به شور و شوق انتخاباتی کمک می کند، یا باعث گمراه شدن رای دهندگان می‌شود؟

اگر مایلید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

phone_icon ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸
sms_icon ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸
mail_icon shoma@bbc.co.uk
facebook_icon facebook.com/bbcshoma
twitter_icon bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.