مشاهدات‌تان را از دور دوم انتخابات افغانستان بگویید

حق نشر عکس AFP
Image caption روستائیان در منطقه دره نور در ولایت ننگرهار یک روز پیش از انتخابات برای برگزاری دور دوم انتخابات آماده می‌شوند

از ساعت هفت صبح شنبه، ۲۴ جوزا / خرداد، میلیون ها افغان در سراسر کشور، در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری به پای صندوق های رای رفتند تا از میان عبدالله عبدالله و اشرف غنی احمدزی، یکی را به عنوان رئیس جمهوری آینده کشورشان انتخاب کنند.

این انتخابات تحت تدابیر شدید امنیتی برگزار می شود و نیروهای نظامی و امنیتی افغانستان برای تامین امنیت مراکز رای گیری آماده شده اند. کمیسیون‎های دوگانه انتخابات هم در پی اعتراض‌هایی که به عملکردشان شد، حدود سه هزار نفر از کارکنانشان را برکنار کردند.

آیا شما هم در این دور از انتخابات شرکت می‌کنید؟ از مشاهدات‌تان در روز رای‌گیری بنویسید و به ما بگویید درباره مشارکت مردم، تدابیر امنیتی و عملکرد کارکنان کمیسیون انتخابات چه فکر می‌‎کنید.

بخش فارسی بی‌بی‌سی در وب سایت، تلویزیون و رادیو، لحظه به لحظه انتخابات افغانستان را پوشش می‌دهد. شما هم می‌توانید عکس‌ها و فیلم‌های‎تان از روز رای‎گیری را برای ما بفرستید.

شما می توانید عکس‌ها و فیلم‌هایی را که خودتان از روز رأی گیری گرفته اید، برای ما بفرستید و پیش از گرفتن عکس یا فیلم، از امن بودن محل و مجاز بودن عکاسی و فیلمبرداری مطمئن شوید. در نظر داشته باشید که ممکن است عکس یا فیلم گرفتن از بعضی از مراکز رای‌گیری ممنوع باشد.

اگر مایلید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

phone_icon ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸
sms_icon ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸
mail_icon shoma@bbc.co.uk
facebook_icon facebook.com/bbcshoma
twitter_icon bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.