دیدار بدون گل ایران و نیجریه؛ نظرات شما

حق نشر عکس hh
Image caption عکس از رویترز

تیم ایران دیشب موفق شد با تساوی بدون گل برابر نیجریه، برای نخستین بار در تاریخ حضورش در مسابقات جام جهانی، در نخستین بازی امتیاز کسب کند و در عین حال در یک بازی گلی دریافت نکند. ایران در هر سه جام جهانی قبلی اولین بازی خود را باخته است اما این بار در ده بازی انتخابی جام جهانی گل نخورده و از این نظر بهترین آمار را در بین تیم حاضر در برزیل دارد.

خبرهای جام جهانی برزیل را در صفحه ویژه سایت فارسی بی‌بی‌سی بخوانید.

از تساوی دیشب تیم فوتبال ایران مقابل نیجریه راضی هستید؟

عملکرد ملی پوشان ایران چقدر در حد توقع و انتظار شما بود؟ واکنش شما و اطرافیان تان پس از پایان این دیدار چه بود؟

نقاط قوت و ضعف عملکرد تیم ایران در این بازی چه بود؟ به نظر شما این بازی از لحاظ تاکتیکی و تکنیکی تا چه حد از جذابیت های لازم برای تماشاگران برخوردار بود؟

مربی تیم نیجریه ضمن احترام به تیم ایران گفته آنها از ابتدا با یک برنامه دفاعی به زمین آمدند و تا انتها آن را به خوبی اجرا کردند. فکر می کنید این سبک دفاعی در بازی های آینده ایران هم می تواند به کسب امتیاز منجر شود؟

در حال حاضر شانس ایران را با داشتن یک امتیاز و در نظر گرفتن دو بازی بعدی در برابر آرژانتین و بوسنی و هرزگوین چطور ارزیابی می کنید؟

زمان پخش این برنامه، روز سه شنبه، ۲۷ خرداد ساعت ۱۹:۱۰ به وقت تهران و ۱۵:۴۰ به وقت گرینویچ است. اگر مایلید در این برنامه شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

phone_icon ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸
sms_icon ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸
mail_icon shoma@bbc.co.uk
facebook_icon facebook.com/bbcshoma
twitter_icon bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.