پیش بینی شما از نتیجه بازی ایران – آرژانتین

حق نشر عکس Getty

تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود در جام جهانی برزیل، روز شنبه ۳۱ خرداد / ۲۱ ژوئن در شهر بلوهوریزونته، در حالی به مصاف تیم ملی آرژانتین می‌رود که در اولین دیدار خود مقابل نیجریه با ارائه یک بازی کاملا دفاعی و بسته، به نتیجه مساوی بدون گل رسید.

برای اولین بار در تاریخ حضور ایران در جام جهانی، ایران یک بازی را بدون دریافت گل به پایان برد و همچنین از اولین بازی خود یک امتیاز کسب کرد. این در حالی است که تیم آرژانتین در اولین دیدار خود با تیم بوسنی و هرزگوین با پیروزی دو بر یک و کسب سه امتیاز صدرنشین گروه است.

پیش بینی شما از نتیجه بازی ایران و آرژانتین چیست؟ به نظر شما کدام سیستم بازی در مقابل آرژانتین، برای ایران ثمربخش خواهد بود؟

کیروش بارها در گفتگوهای خود با رسانه‌های داخلی و خارجی به این موضوع اشاره کرده که حتی یک بازیکن تیم ملی ایران هم سابقه بازی در لیگ قهرمانان اروپا را ندارد و این در حالی است که سه تیم دیگر گروه F، بازیکنان زیادی با سابقه حضور در لیگ قهرمانان و سایر لیگ های معتبر اروپا دارند. با بررسی سابقه تیم‌ها و بازیکنان هر یک از تیم‌ها در این گروه، آرژانتین اروپایی‌ترین و ایران کم‌تجربه‌ترین تیم گروه هستند.

به نظر شما مربیان و بازیکنان تیم ایران برای جبران این اختلاف سطح، چه تمهیداتی را باید پیش بینی کنند؟ به نظر شما آیا ایران شانس پیروزی بر آرژانتین را دارد؟

خبرهای جام جهانی برزیل را در صفحه ویژه سایت فارسی بی‌بی‌سی بخوانید.

زمان پخش این برنامه، روز شنبه، ۳۱ خرداد ساعت ۱۹:۱۰ به وقت تهران و ۱۵:۴۰ به وقت گرینویچ است. اگر مایلید در این برنامه شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

phone_icon ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸
sms_icon ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸
mail_icon shoma@bbc.co.uk
facebook_icon facebook.com/bbcshoma
twitter_icon bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.