تمدید قرارداد کی‌روش با تیم ملی فوتبال ایران؛ نظرات شما

حق نشر عکس ISNA

کارلوس کی‌روش، سر مربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران عصر روز پنجشنبه ۳۰ مرداد ماه از توافق برای تمدید قراردادش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خبر داد. او پس از جلسه‌ای با علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت که قرار است یکشنبه آینده قرارداد رسمی خود را با فدراسیون فوتبال ایران امضا کند. پیش‌تر آقای کی‌روش گفته بود که پس پایان جام جهانی برزیل قراردادش را با فدراسیون فوتبال ایران تمدید نخواهد کرد و به سه سال حضورش در فوتبال ایران پایان خواهد داد.

نظر شما درباره تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران چیست؟ آیا تمدید قرارداد آقای کی‌روش به نفع آینده تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود؟

به گفته آقای کی‌روش هدف مشترک او و فدراسیون فوتبال ایران صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ است اما جام ملت‌های آسیا که حدود پنج ماه دیگر در استرالیا برگزار خواهد شد هم برای ایران "تورنمنت مهمی" است. آقای کی‌روش درباره اهمیت این رقابت‌ها گفته است: "ماموریت ما در استرالیا سخت‌تر از برزیل است. تاکید می‌کنم که رقبای محلی ما سخت و بسیار جدی کار می‌کنند."

شما چه انتظاری از کی‌روش دارید؟ پیش‌بینی می‌کنید که ایران چه نتیجه‌ای در جام ملت‌های آسیا به دست بیاورد؟

به نظر شما کی‌روش چه کارهایی باید در تیم ملی فوتبال ایران انجام دهد؟

صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی برزیل یکی از نقاط درخشان کارنامه کی‌‍روش محسوب می‌شود. او روی مسائلی مانند لباس‌ها و تجهیزات تیم ملی، محل اقامت آنها و مسائل پزشکی تیم ملی تاکید زیادی داشت. اما انتقادهایی هم به او وارد شده است از جمله اینکه او از بازیکنان جوان استفاده نکرده است و همچنین تحول بنیادی در فوتبال ایران ایجاد نکرده. برخی معتقدند نتیجه ای که ایران در جام جهانی برزیل کسب کرد (یک امتیاز، چهار گل خورده و زدن فقط یک گل) نتیجه شیوه بازی دفاعی بوده است که بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به رهبری او انجام دادند. تیم ملی ایران همراه با کارلوس کی‌روش در جام جهانی برزیل یک مساوی و دو باخت مقابل تیم‌های نیجریه، آرژانتین و بوسنی و هرزگوین به دست آورد.

به نظر شما نقاط ضعف و قوت عملکرد آقای کی‌روش چه بوده است؟

به نظر شما تاثیر عملکرد آقای کی‌روش بر فوتبال ایران چه بوده است؟

به نظر شما مهمترین مشکل تیم ملی فوتبال ایران در شرایط کنونی چیست؟

برنامه نوبت شما ورزشی روز جمعه ۳۱ مرداد، ساعت هفت و نیم شب به وقت تهران به این موضوع اختصاص دارد.

اگر مایلید در این برنامه شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

از راه‌های زیر نیز می‌توانید با برنامه نوبت شما تماس بگیرید:

تلفن ها: ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸ اس ام اس: ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷ و ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸ ایمیل: shoma@bbc.co.uk فیسبوک: facebook.com/bbcshoma توییتر: bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.