پیش بینی شما از عملکرد تیم والیبال ایران چیست؟

حق نشر عکس epa

تیم ملی والیبال ایران با دو پیروزی پیاپی مقابل آمریکا و ایتالیا و شکست مقابل فرانسه شانس بسیار خوبی برای صعود به مرحله نهایی رقابت‌ها در مسابقات قهرمانی جهان دارد.

فکر می‌کنید با توجه به عملکرد بازیکنان ایران مقابل ایتالیا و آمریکا، این تیم چه رتبه‌ای را در مسابقات به دست خواهد آورد؟

والیبال ایران در ۱۰ سال گذشته موفقیت‌های زیادی را در همه رده‌های سنی هم در آسیا و هم در جهان به دست آورده است؛ صعود به لیگ جهانی والیبال برای اولین بار درسال ۲۰۱۳، قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳.

به نظر شما علت اصلی موفقیت ایران در ۱۰ سال گذشته چه بوده است؟

اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی ایران پس از پیروزی مقابل آمریکا گفته به نظر او والیبال ورزش اول ایران است، چرا که فوتبال نتوانسته در "جام جهانی کار خاصی انجام دهد."

آیا با نظر سرمربی تیم ملی والیبال ایران موافقید؟

اما گروهی از بازیکنان ایران با وجود پیروزی‌های اخیر تیم ملی در مسابقات جهانی لهستان، از بی توجهی مسئولان وزارت ورزش گله کردند.

عادل غلامی یکی از بازیکنان تیم ملی معتقد است که مسئولان با وجود موفقیت‌های متعدد این رشته " کاملا چشمهایشان را بسته اند و انگار والیبال را نمی بینند."

امیر غفور دیگر بازیکن تیم ملی والیبال گفته پیروزی‌ها تیم ملی والیبال برای همه عادی شده است: "حالا دیگر آنقدر بردها عادی شده که حتی از پیام تبریک هم خبری نیست. مردم برای این برد کلی ما را حمایت می کنند اما مسئولان علاوه بر تبریک جور دیگری هم تلافی کنند."

به نظر شما مسوولان وزارت ورزش و فدراسیون والیبال باید چگونه از موفقیت‌های تیم ملی والیبال حمایت کنند؟

اگر مایلید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم سمت چپ صفحه برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

phone_icon ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸
sms_icon ۰۰۴۴۷۸۹۴۶۲۱۱۱۹
mail_icon shoma@bbc.co.uk
facebook_icon facebook.com/bbcshoma
twitter_icon bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.