نظر شما درباره استعفای فرمانده پلیس کابل چیست؟

ژنرال ظاهر ظاهر، فرمانده پلیس کابل از سمت خود استعفا داد. وزارت داخله افغانستان استعفای او را تایید کرد ولی هنوز دلایل استعفای او اعلام نشده است. آقای ظاهر از یک سال پیش به عنوان فرمانده پلیس کابل معرفی شد. او پیش از این به عنوان رئیس تحقیقات و مبارزه با جرایم جنایی در فرماندهی پلیس کابل کار می‌کرد.

نظر شما درباره استعفای فرمانده پلیس کابل چیست؟

از جانشین او چه انتظاراتی دارید؟

. آقای ظاهر ساعاتی قبل از انتشار خبر استعفایش، در یک کنفرانس خبری در کابل افزایش حملات انتحاری در شهر کابل و سایر شهرهای افغانستان را به موضوع امضا موافقتنامه امنیتی میان افغانستان، آمریکا و ناتو مرتبط دانست اما تاکید کرد که پلیس برای مقابله با این نوع حوادث امنیتی آمادگی کامل دارد.

کابل در روزهای اخیر شاهد حملات شدید انتحاری بوده که باعث نگرانی مردم شده است. در حمله‌های اخیر یک مورد حمله به قرارگاه نیروهای خارجی در کابل بوده و یک حمله هم به مقر فرماندهی پلیس کابل شده است.

به نظر شما استعفا فرمانده پلیس کابل چه تاثیری در امنیت و وضعیت شهر کابل خواهد داشت؟

عملکرد پلیس را در کابل و سایر شهرهای افغانستان چطور ارزیابی می‌کنید؟ به نظر شما میزان آمادگی پلیس افغانستان برای مقابله با حوادث امنیتی چگونه است؟

اگر مایلید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

تماس با نوبت شما:

شماره‌های تلفن‌: ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸

پیامک: ۰۰۴۴۷۸۹۴۶۲۱۱۱۹

ایمیل: shoma@bbc.co.uk

فیسبوک: facebook.com/bbcshoma

توییتر: bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.

Page not found - BBC Persian