رویارویی فوتبال ایران و بحرین و مسابقات جام ملت‌های آسیا؛ نظرات شما

حق نشر عکس AFP

تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی خود در مسابقات جام ملت‌های آسیا، بحرین را با نتیجه دو بر صفر شکست داد. گل‌های این بازی را احسان حاج صفی و مسعود شجاعی در نیمه اول و دوم به ثمر رساندند.

نتایج بازی‌های جام ملت‌های آسیا را در سایت فارسی بی‌بی‌سی دنبال کنید.

نظر شما در باره بازی ایران و بحرین چیست؟ آیا پس از تماشای این مسابقه فکر می‌کنید ایران بخت بیشتری برای صعود از مرحله گروهی خواهد داشت؟

پیش‌بینی شما درباره بازی دوم ایران که با قطر در ۲۵دی (۱۵ ژانویه) انجام می‌شود چیست؟

یکی از انتقادهایی که به سر مربی تیم ملی ایران می‌شود این است که برنامه‌ای برای حمله ندارد و بیشتر بازی دفاعی انجام می‌دهد. اما ایران در این بازی چند گل دیگر هم به ثمر رساند که داور آنها را به دلیل آف ساید مردود اعلام کرد.

با توجه به چند گل آفساید و دو گلی که ایران به ثمر رساند، شما عملکرد ایران را از نظر حمله چطور ارزیابی می‌کنید؟

منتقدان کارلوس کی روش معتقدند او باید از نیروهای جوان در ترکیب اصلی تیم ملی استفاده کند و ترکیبی را که در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ استفاده کرد، تغییر دهد تا از این تورنمت برای شکل دادن شالوده تیم برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه استفاده شود. در بین بیست و سه بازیکن تیم ملی ایران در این تورنمنت ده بازیکن جوان و تازه وارد حضور دارند که امروز دو نفر از آنها، مرتضی پورعلی گنجی و وریا غفوری، به دلیل مصدومیت پژمان منتظری و هاشم بیک زاده در ترکیب اصلی به زمین آمدند و سه بازیکن جوان دیگر هم، سردار آزمون، سروش رفیعی و علیرضا جوان بخش، هم در نیمه دوم به زمین آمدند.

ارزیابی شما از عملکرد بازیکن‌های جوان در این مسابقه چیست؟ آیا فکر می‌کنید سرمربی تیم ملی ایران باید بیشتر از حضور بازیکنان جوان در ترکیب اصلی تیم ملی استفاده کند؟

اگر مایلید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

تماس با نوبت شما:

شماره‌های تلفن‌: ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸

پیامک: ۰۰۴۴۷۸۹۴۶۲۱۱۱۹

ایمیل: shoma@bbc.co.uk

فیسبوک: facebook.com/bbcshoma

توییتر: bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.