بازی ایران مقابل قطر؛ نظرات شما

حق نشر عکس Getty

تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود در جام ملت‌های آسیا قطر را با نتیجه یک بر صفر شکست داد. تنها گل این بازی را سردار آزمون در دقیقه ۵۲ زد. با اینکه ایران یک بازی دیگر با امارات دارد اما صعودش به مرحله بعد قطعی است.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ به نظر شما عملکرد تیم ملی فوتبال ایران تا به حال چگونه بوده است؟

با اینکه ایران این مسابقه را به نفع خود تمام کرد اما برخی منتقدان معتقدند بعد از اینکه ایران گل اول را به ثمر رساند،‌ باید استراژی دفاعی خود را تغییر می‌داد و بیشتر حمله می‌کرد چرا که اگر ایران گل‌های بیشتری در این بازی می‌زد، شاید می توانست با تفاضل گل بهتری نسبت به امارات به عنوان تیم اول گروه به مرحله بعدی صعود کند و با تیم اول گروه مقابل که به احتمال فراوان ژاپن است، روبرو نشود.

شما درباره تاکتیک ایران در بازی مقابل قطر چه فکر می‌کنید؟ آیا به نظر شما ایران باید تهاجمی‌تر بازی می‌کرد؟

با اینکه کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران از سردار آزمون، بازیکن بیست ساله‌ای که در باشگاه رابین کازان بازی می‌کند، در ترکیب اصلی تیم استفاده کرد، اما بعضی منتقدان می‌گویند او در این بازی باید بیشتر از نیروهای جوان در ترکیب تیم یا تعویض‌ها بهره می‌برد. ایران در این بازی سه تعویض انجام داد. در دقیقه ۶۲ سردار آزمون به دلیل مصدومیت جای خودش را به رضا قوچان‌نژاد داد، در دقیقه ۷۲ مسعود شجاعی با خسرو حیدری تعویض شد و در دقیقه ۸۷ امیرحسین صادقی به جای آندرانیک تیموریان به زمین آمد.

نظر شما درباره این تعویض‌ها چیست؟ آیا فکر می‌کنید سرمربی تیم ایران باید بازیکنان جوانی مانند علیرضا جهان‌بخش و سروش رفیعی را به زمین می‌آورد؟‌

ایران برای صدرنشینی باید امارات را ببرد. اما هر نتیجه‌ای غیر از این، امارات را به عنوان سرگروه راهی مرحله بعد می‌کند.

پیش‌بینی شما در مورد بازی ایران و امارات چیست؟ به نظر شما ایران در مقابل امارات باید چگونه بازی کند؟

تماس با نوبت شما:

شماره‌های تلفن‌: ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸

پیامک: ۰۰۴۴۷۸۹۴۶۲۱۱۱۹

ایمیل: shoma@bbc.co.uk

فیسبوک: facebook.com/bbcshoma

توییتر: bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.

Page not found - BBC Persian