مسئول وضعیت نابسامان باشگاه پرسپولیس کیست؟

حق نشر عکس ISNA

پرسپولیس یکی از محبوب‌ترین باشگاه‌های آسیا، این روزها وضعیت مناسبی ندارد. این تیم در حال حاضر در رتبه دهم لیگ شانزده تیمی ایران قرار دارد و چهار بازی اخیرش را با باخت پشت سر گذاشته است.

از ابتدای سال جاری تا به حال پنج نفر در صندلی مدیریت پرسپولیس نشسته‌اند تا این تیم بی‌ثبات‌ترین دوران خود را از این نظر بگذراند. حمید‌رضا سیاسی آخرین مدیر باشگاه پرسپولیس که از سوی وزارت ورزش منصوب شده بود، نیز در حال حاضر زندانی است.

شما درباره عملکرد وزارت ورزش در رابطه با باشگاه پرسپولیس چه فکر می کنید؟ ترجیح می‌دهید پرسپولیس توسط دولت اداره شود یا بخش خصوصی؟ اگر موافق مالکیت بخش خصوصی بر پرسپولیس هستید، دوست دارید، مدیران آینده این باشگاه چه کسانی باشند؟

باشگاه پرسپولیس که در سال‌های گذشته شمار قابل توجهی بازیکن در تیم ملی فوتبال ایران داشت، در مسابقات جام ملت‌های آسیا حتی یک بازیکن هم در ترکیب اصلی نداشت. برخلاف بیشتر تیم‌های صاحب‌نام لیگ ایران، حمید درخشان سر‌مربی کنونی پرسپولیس در حدود دو ماه فرصت داشت با ترکیب کامل تمرین کند و برای حضور مجدد در لیگ آماده شود. اما پرسپولیس هفته گذشته بازی را به ملوان، آخرین تیم جدول رده ‌بندی لیگ ایران باخت، تیمی که تا آن بازی فقط دو پیروزی در رقابت‌های امسال داشت که هر دو مقابل پرسپولیس بود.

به نظر شما وضعیت تیم پرسپولیس، تا چه حد ناشی از مدیریت آقای درخشان است؟ اگر مخالف ادامه حضور حمید درخشان در تیم پرسپولیس هستید، ترجیح می‌دهید جانشین او، ایرانی باشد یا خارجی؟

پرسپولیس با گل پژمان نوری بازیکن پیشین‌اش بازی را به ملوان باخت و مازیار زارع دیگر بازیکن سال‌های گذشته پرسپولیس هم درون دروازه ملوان رفت و یک پنالتی سرخ‌پوشان را گرفت. بسیاری از کارشناسان معتقدند بازیکنان کنونی پرسپولیس کیفتی به اندازه ستاره‌های پیشین این تیم مانند فرشاد پیوس، مجتبی محرمی، مهدی مهدوی‌کیا و کریم باقری ندارند.

به نظر شما بازیکنان فعلی پرسپولیس در حد و اندازه نام این تیم هستند؟ اگر فکر می‌کنید پرسپولیس خوب بازیکن جذب نکرده، چه کسی را مقصر این وضعیت می‌دانید؟

اگر دوست دارید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

تماس با نوبت شما:

شماره‌های تلفن‌: ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸

پیامک: ۰۰۴۴۷۸۹۴۶۲۱۱۱۹

ایمیل: shoma@bbc.co.uk

فیسبوک: facebook.com/bbcshoma

توییتر: bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.

Page not found - BBC Persian