پرسش‌های شما از اندی، مهمان نوروزی نوبت شما

حق نشر عکس

اندی، خواننده مشهور ایرانی در آخرین روز سال ۱۳۹۳ خورشیدی، مهمان ویژه برنامه نوروزی نوبت شما خواهد بود.

آندرانیک مددیان، که با نام هنری اندی شناخته می‌شود، کار حرفه‌ای خوانندگی را در آغاز دهه ۱۳۶۰ خورشیدی با کوروس شاهمیری شروع کرد. هر دو از نوازندگان گیتار برای شهرام شب‌پره و شهره بودند که بعدها از آن گروه جدا شدند و به طور مستقل کار کردند. حاصل همکاری اندی و کوروس چهار آلبوم بود، اما در حال حاضر این دو خواننده جدا از هم برنامه اجرا می‌کنند. بسیاری از علاقه‌مندان، این زوج هنری را با آهنگ شاد "بلا دختر مردم" می‌شناسند. در این آهنگ ریتم شش و هشت را با موسیقی راک تلفیق شده است.

"چی می‌شد؟"، "خط قرمز" و "تو رو تنها نمیزارم" از جمله ترانه‌های اندی در سال‌های اخیر بوده است. آهنگ ملی پوش‌ها که به مناسبت حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی برزیل خوانده است، از دیگر کارهای اخیر اوست که با استقبال رو به رو شد.

کدام آهنگ اندی را بیشتر از همه دوست دارید؟ کدام ترانه او برای شما خاطره انگیز است؟

فعالیت اندی در زمینه موسیقی به سال‌های قبل از انقلاب ایران می‌رسد. او برای اجراهای کوروش یغمایی گیتار می‌نواخت. اندی برای مخاطبان تاجیک و افغان هم چهره‌ای شناخته شده است. به تازگی تلویزیون آریانا، از تلویزیون‌های خصوصی افغانستان، در مراسمی که در مالزی برگزار شد، جایزه ای به اندی اهدا کرد.

شما چه سوالی از اندی دارید که می‎خواهید در برنامه نوروزی نوبت شما از او پرسیده شود؟

می‌توانید سوال‌های خودتان را از اندی در این صفحه مطرح کنید تا ما در برنامه از او بپرسیم. همچنین می‌توانید شماره تلفن خودتان را از راه‌های زیر برای ما بفرستید تا امکان شرکت شما در برنامه به صورت تلفنی فراهم شود.

تماس با نوبت شما:

شماره‌های تلفن‌: ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸

پیامک: ۰۰۴۴۷۸۹۴۶۲۱۱۱۹

ایمیل: shoma@bbc.co.uk

فیسبوک: facebook.com/bbcshoma

توییتر: bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.