نظر شما در مورد انتخاب سرمربی جدید استقلال تهران

حق نشر عکس ISNA
Image caption پرویز مظلومی، سرمربی استقلال تهران

پرویز مظلومی به عنوان سرمربی باشگاه استقلال تهران برای فصل آینده انتخاب شد. مظلومی از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۱ سرمربی استقلال بود و به همراه این تیم قهرمان جام حذفی شد. استقلال همچنین در آن دوره به همراه مظلومی توانست در چهار مسابقه متوالی، پرسپولیس را شکست دهد. مظلومی پس از استقلال، نمایشی ناموفق در دو تیم آلومینیوم هرمزگان و مس کرمان داشت. این مربی ۶۲ ساله که از دو سال پیش تا کنون بیکار بود، جانشین امیر قلعه‌نویی در استقلال شده است. استقلال در دو سال گذشته نتوانست سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورد و در هر دو مسابقه فصل گذشته لیگ ایران هم به پرسپولیس باخت.

نظر شما در مورد انتخاب پرویز مظلومی چیست؟ فکر می‌کنید حضور مظلومی روی نیمکت استقلال در کوتاه مدت و بلند مدت چه تاثیری بر عملکرد این تیم خواهد داشت؟

مسئولان باشگاه استقلال پیش از قرارداد با مظلومی به دنبال جذب ایگور استیماچ بودند؛ مربی اهل کرواسی که سابقه حضور در تیم ملی این کشور و باشگاه‌های وستهم و داربی کانتی را داشت. این مربی ۴۷ ساله به تهران هم سفر کرد، اما گفته شد که از نظر مالی با استقلال به توافق نرسید. در حالی که شماری از منتقدان، مظلومی را گزینه مناسبی برای هدایت آبی‌پوشان تهرانی می‌دانند، حسن روشن، بازیکن پیشین استقلال معتقد است، «این تیم به هیچ عنوان با مربی ایرانی نمی‌تواند نتیجه بگیرد.»

به نظر شما حضور مربی ایرانی در استقلال مفیدتر است یا معتقدید یک مربی معتبر خارجی، گزینه مناسب‌تری است؟

بسیاری از منتقدان وضعیت نابسامان استقلال و پرسپولیس را در نتیجه سیاست‌های اشتباه وزارت ورزش ایران و محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان می‌دانند. وزارت ورزش ابتدا تصمیم به فروش این دو باشگاه تهرانی گرفت، اما به دنبال برگزاری مزایده‌هایی ناموفق، نتوانست این کار را انجام دهد. همچنین گفته می‌شود با اعلام نام اعضای هیات مدیره جدید استقلال، حامی مالی فصل گذشته‌ این تیم که قراردادی ۳ ساله‌ با باشگاه داشت، به دنبال شکایت از استقلال است.

نظر شما در مورد عملکرد وزارت ورزش در رابطه با دو باشگاه استقلال و پرسپولیس چیست؟

اگر دوست دارید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.

تماس با نوبت شما:

شماره‌های تلفن‌: ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸

پیامک: ۰۰۴۴۷۸۹۴۶۲۱۱۱۹

ایمیل: shoma@bbc.co.uk

فیسبوک: facebook.com/bbcshoma

توییتر: bbcshoma@

همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.