دفتر مشاوران اکبر هاشمی رفسنجانی در مرکز تحقیقات مجمع مهروموم شد

Image caption مرکز تحقیقات استراتژیک وابسته به مجمع تشخیص مصلحت نظام است

یک مقام مسئول در مرکز تحقیقات استراتژیک وابسته به مجمع تشخیص مصحلت نظام مهروموم دفاتر مشاوران اکبر هاشمی رفسنجانی را تایید کرده است.

محمد حسن مشکوری مدیر روابط عمومی مجمع به خبرگزاری ایرنا گفته "این اقدام روال طبیعی و مربوط به تمامی شخصیت های برجسته است و دلیل آن نیز محفوظ بودن اسناد و مدارک دارای طبقه بندی است".

بر اساس این گزارش، مهروموم ها با دستور حراست مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفته و به گفته آقای مشکوری "این محدودیت به زودی برطرف می شود".

ساعاتی پیش از این مرتضی الویری از مشاوران آقای هاشمی رفسنجانی در گفت و گو با خبرگزاری ایلنا مهروموم دفتر مشاوران او در "همه حوزه ها" را تایید کرده بود.

رسانه های ایران می‌گویند که دفتر یاسر هاشمی رئیس دفتر اکبر هاشمی رفسنجانی هم امروز مهروموم شده است.

آقای هاشمی رفسنجانی هفته گذشته بر اثر سکته قلبی درگذشت.

یاسر هاشمی فرزند آقای هاشمی رفسنجانی، رئیس دفتر او در مرکز تحقیقات استراتژیک وابسته به مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده است.

آقای هاشمی دفتری هم در ساختمان مرکز تحقیقات استراتژیک داشت. ساختماتی این مرکز مستقل از مجمع است.

بیشتر بخوانید: صفحه ویژه درگذشت اکبر هاشمی رفسنجانی

پیش از اظهارات مدیر روابط عمومی مرکز تحقیقات، محمود علیزاده طباطبایی که خبرگزاری ایرنا او را "وکیل خانوادگی" آقای هاشمی رفسنجانی می خواند به این خبرگزاری گفته بود "این اقدام قضایی نبوده و از طرف مجموعه اداری مجمع تشخیص مصلحت نظام انجام شده است".

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که امروز یک کنفرانس خبری در تهران درباره کارنامه آقای هاشمی رفسنجانی و آینده مجمع تشخیص با حضور خبرنگاران داشته، به این موضوع اشاره ای نکرده بود.