اعلام حمایت مجمع روحانیون مبارز از موسوی

موسوی در جلسه مجمع روحانیون مبارز-عکس از سایت مجمع
Image caption موسوی در جلسه مجمع روحانیون مبارز

مجمع روحانیون مبارز حمایت خود را از نامزدی میرحسین موسوی در انتخابات ریاست جمهوری ایران اعلام کرده است.

این مجمع بعدازظهر یکشنبه پس از برگزاری دو نشست به ریاست محمد خاتمی، حمایت خود را با اکثریت قاطع آراء از میرحسین موسوی اعلام کرد.

پیش از این سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و جبهه مشارکت ایران اسلامی که دو تشکل اصلی جبهه اصلاح طلبان در ایران محسوب می شوند، حمایت خود را از نامزدی میرحسین موسوی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرده بودند.

به گزارش سایت اطلاع رسانی مجمع روحانیون مبارز، آقای موسوی به درخواست خود در نخستین جلسه این روز یکشنبه این مجمع شرکت کرد و برنامه های خود را به اطلاع اعضا رساند.

مجمع روحانیون مبارز پس از این نشست، در جلسه ای جداگانه و بدون حضور آقای موسوی، نامزدی او را در انتخابات بررسی و با رای قاطع اعضا حمایت خود را از او اعلام کرد.

این مجمع قرار است به زودی با انتشار بیانیه ای در این باره توضیح دهد.

در این حال، هدایت الله آقایی از اعضای شورای مرکزی حزب کارگزاران نیز در گفتگو با سایت قلم نیوز که از سایت های نزدیک به میرحسین موسوی است، از اعلام رسمی حمایت این حزب از او در روزهای آینده خبر داده است.

حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران نیز در گفتگو با خبرگزاری مهر این خبر را تایید کرده است. این در حالی است که غلامحسین کرباسچی، دبیرکل این حزب پیش از این حمایت خود را از مهدی کروبی، دیگر داوطلب اصلاح طلب ریاست جمهوری اعلام کرده بود.

به گفته آقای مرعشی تصمیم آقای کرباسچی یک تصمیم شخصی است و تصمیم جمعی حزب به زودی اعلام خواهد شد.

مطالب مرتبط