قاتل ایرانی و ایده گرفتن از آگاتا کریستی!

مقامات مسئول در ایران می گویند زنی که متهم به ارتکاب قتل های زنجیره ای در قزوین است از آگاتا کریستی، رمان نویس بریتانیایی، الهام می گرفت.

جان لاین خبرنگار بی بی سی در تهران در گزارشی از مقامات مسئول در ایران نقل کرده که زن متهم به شش فقره قتل سریالی با خواندن رمان های آگاتا کریستی دست به قتل می زد. این زن 32 ساله به قتل شش زن میانسال اعتراف کرده است.

این فرد به عنوان اولین قاتل زنجیره ای زن لقب گرفته است.

به گزارش جان لاین، این زن به ماموران پلیس گفته از آثار آگاتا کریستی الهام می گرفته و در مسیر ارتکاب قتل ها و پنهان کردن جنایات خود مانند شخصیت های رمان های کریستی، بدقت برنامه ریزی می کرده است.

این قاتل اهداف خود را از بین زنان میانسال و یا پیری انتخاب می کرد که در مکان های مذهبی مشغول عبادت بودند.

او به هدف انتخاب شده پیشنهاد می کرد با اتومبیلش او را به مقصد برساند در طول مسیر با تعارف کردن نوشیدنی مثل آب پرتغال آلوده به مواد بیهوشی، نقشه قتل را با خفه کردن قربانی اجرا می کرد. این زن سپس اشیا ارزشمند و زیورآلات قربانی را به سرقت می برد.

بعد از آن جسد قربانی در یک نقطه از قبل انتخاب شده رها می شد.

این زن به پلیس ایران گفته که ظرف مدت چهار ماه این جنایات را مرتکب شده و انگیزه اش مالی بوده چون حدود 25 میلیون تومان بدهی داشته است.

روش بیهوش کردن افراد به قصد جنایت البته توسط جنایتکاران دیگری هم مورد استفاده قرار می گیرد. چند ماه پیش یک راننده تاکسی در لندن با تعارف کردن شامپاین به مسافرین زن و بیان اینکه در لاتاری پول کلانی برنده شد، آنها را بیحال و سپس به آنها تجاوز می کرد.

مطالب مرتبط