به روز شده:  16:35 گرينويچ - چهارشنبه 03 ژوئن 2009 - 13 خرداد 1388

انتشار روزنامه یاس نو از سر گرفته می شود

روزنامه یاس نو

انتشار روزنامه یاس نو تنها بعد از یک شماره متوقف شد

انتشار روزنامه یاس نو که حدود بیست روز پیش و بعد از یک روز انتشار مجدد، متوقف شده بود، بار دیگر از سر گرفته می شود.

محمد نعیمی پور، مدیرمسئول این روزنامه، به بی بی سی فارسی گفت یکی از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عصر چهارشنبه 13 خرداد 1388 (3 ژوئن 2009) با او تماس گرفته و از تصمیم هیات نظارت بر مطبوعات برای اجازه به ادامه انتشار این روزنامه خبر داده است.

روز شنبه 26 اردیبهشت و بعد از انتشار اولین شماره از روزنامه یاس نو بعد از پنج سال توقیف، علیرضا ملکیان دبیر هیات نظارت بر مطبوعات درنامه ای به آقای نعیمی پور از او خواست انتشار روزنامه را متوقف کند. دلیل درخواست آقای ملکیان این بود که سعید مرتضوی، دادستان عمومی و انقلاب تهران در مورد پرونده قضایی سابق این روزنامه درخواست تجدید نظر کرده است.

گفتگو با محمد نعیمی پور، مدیرمسئول روزنامه یاس نو

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

تازه ترین نسخه "فلش" اینجا قابل دریافت است

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

اما آقای نعیمی پور می گوید در پی نامه قاضی پرونده روزنامه یاس نو به هیات نظارت بر مطبوعات، اعضای این هیات تصمیم گرفته اند نامه پیشین دبیر این هیات به آقای نعیمی پور را "کان لم یکن" تلقی کرده و منعی را که برای انتشار روزنامه یاس نو در نظر گرفته بودند، بردارند.

به گفته آقای نعیمی پور، شماره آینده این روزنامه روز شنبه 16 خرداد منتشر خواهد شد.

محمد نعیمی پور، مدیرمسئول روزنامه یاس نو، عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت ایران اسلامی از تشکل های اصلی اصلاح طلب در ایران است که در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از میرحسین موسوی، نخست وزیر پیشین ایران، حمایت می کند.

روزنامه یاس نو در یک روز انتشار خود نیز صفحات خود را به مطالبی در حمایت از میرحسین موسوی اختصاص داده بود.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.