احمدی نژاد بار دیگر اتهامات خود را تکرار کرد

احمدی نژاد
Image caption احمدی نژاد از همراهی رسانه ها با تخریب گران شکایت کرد

محمود احمدی نژاد بار دیگر با حمله به دولت های پیشین و بعضی از سران حکومت ایران تهدید کرد "همه آنها را يكی يكی" به ملت معرفی خواهد كرد.

آقای احمدی نژاد که برای سخنرانی انتخاباتی به اصفهان سفر کرده بود گفت در سال های اولیه انقلاب عده ای در مدیریت کلان کشور قرار گرفتند که "اندیشه، اخلاق و رفتار آنان با مسیر ملت و امام انحراف داشت."

او افزود: " آنها بعدا يا منحرف شدند و يا از راه رسيدند و به پر كردن جيب‌ها و حساب‌های بانكی خود پرداختند و اموال ملت را اموال شخصی خود تصور كردند."

آقای احمدی نژاد در سخنان خود به صراحت از کسی نام نبرد ولی هفته گذشته در مناظره تلویزیونی با میرحسین موسوی، انتقادهایی را متوجه اکبر هاشمی رفسنجانی و فرزندان او کرده بود که با واکنش تند رئیس جمهوری اسبق ایران روبرو شد.

محمود احمدی نژاد همچنین با حضور در شبکه دو تلویزیون ایران، "برخی" را متهم کرد که با دروغ های بزرگ دستاوردهای دولت او را پنهان می کنند.

به گفته آقای احمدی نژاد، این افراد با استفاده از توان مالی به دست آمده در سال های قبل در طول چهار سال ریاست جمهوری او به تخریب دولت مشغول بوده اند و رسانه های خارجی و بعضی رسانه های داخلی آنها را همراهی کرده اند.

آقای احمدی نژاد بدون نام بردن از بی بی سی و صدای آمریکا گفت: " اگر به آن دو رسانه‌ تصويری مهم دو استعمارگر نگاه كنيد، مشاهده می ‌كنيد هشتاد درصد برنامه‌های فارسی آنها عليه بنده است."

او گفت: " در اين چهار سال چقدر به اين دولت اتهامات واهی زدند و گفتند كه اين دولت كار كارشناسی بلد نيست و روش‌های آن درست نيست و در اين راستا اخبار جعلی و دروغ‌های بزرگ را منتشر كردند."

آقای احمدی نژاد گزارش ها درباره تورم ۲۵ درصدی و افزایش نرخ بی کاری در ایران را رد کرد و گفت در حالی که بی کاری در آمریکا و کشورهای منطقه در حال رشد است، دولت او توانسته این مشکل را کاهش دهد.

او همچنین تخریب گران را عامل گرانی مسکن در ایران دانست و گفت: " ماجرای مسكن يك ماجرای عادی نبود و آنها هم در فضای رسانه‌ای تورم را دامن مي‌زدند و هم در بازار مسكن دائماً به طور كاذب نرخ‌ها را افزايش مي‌دادند و در تبليغات نيز فحش آن را به دولت مي‌دادند."

محمود احمدی نژاد در آستانه انتخابات بار دیگر انتقاد از دولت های پیشین را افزایش داده و مخالفان خود را به "افشای" نام گروه های فاسد تهدید کرده است.

آیت الله علی خامنه ای، رهبر ایران در سخنانی در روز پنجشنبه به نامزدهای ریاست جمهوری درباره بروز دشمنی میان آنها هشدار داد و از آنها خواست یکدیگر را نفی نکنند.

بعضی از چهره های سرشناس و تشکل ها و سازمان های داخل ایران، مانند مرکز تحقیقات استراتژیک با انتقاد از آقای احمدی نژاد می گویند "دست خالی" دولت نهم باعث شده تا او به جای معرفی دستاوردهای خود به تکرار شعارهای چهار سال پیش خود روی بیاورد.

مطالب مرتبط