دیدار هیات ویژه شورای عالی امنیت ملی با خانواده تعدادی از کشته شدگان

عبدالحسین روح الامینی
Image caption پسر آقای روح الامینی بعد از درگیری های ۱۸ تیر کشته شد

رسانه های ایران از دیدار هیات ویژه ای از سوی شورای عالی امنیت ملی با خانواده های تعدادی از کشته شدگان درگیری های بعد از انتخابات ریاست جمهوری ایران خبر داده اند.

خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، خبر داده که این هیات ویژه در پی دستور آیت الله خامنه ای به سعید جلیلی، دبیر شورای عالی امنیت ملی و نماینده رهبر در این شورا تشکیل شده است.

عبدالحسین روح الامینی، پدر محسن روح الامینی که در روز ۱۸ تیر بازداشت و چند روز بعد جنازه اش تحویل خانواده اش شد، به ایسنا گفت: "این هیات روز چهارشنبه از ما دعوت کرد و ما در این جلسه در مورد مسائل و جزئیات اتفاق رخ داده مطالبی را مطرح کردیم."

آقای روح الامینی گفت جزئیات این جلسه را باید از "مسئولان امر" پرسید و تاکید کرد قرار است این جلسات ادامه پیدا کند.

آقای روح الامینی که رئیس انستیتو پاستور و دبیرکل حزب عدالت و توسعه، از تشکل های اصولگرای نزدیک به محسن رضایی است، از دیدار این هیات ویژه با خانواده تعدادی دیگر از کشته شدگان حوادث اخیر خبر داد.

پدر محسن روح الامینی همچنین از حضور قربانعلی دری نجف آبادی، دادستان کل کشور، در خانه آنها برای تسلیت گفتن خبر داد و گفت مادر محسن روح الامینی از آقای دری خواستار رسیدگی فوری و جدی به این حادثه و حوادث مشابه آن شد و گفت "ان شاءالله این حادثه موجب شود که غبارها از آینه شفاف انقلاب زدوده شود."

به گفته اقای روح الامینی، خانم روح الامینی در دیدار با هیات ویژه شورای عالی امنیت ملی نیز این مطالب را ذکر کرده است.