قتل شش نفر توسط یک مرد مسلح در شهریار تهران

به گزارش منابع خبری در ایران یک مرد مسلح در پی منازعه خانوادگی، شش نفر از جمله دو عضو خانواده اش را در شهر قدس شهریار در جنوب غرب تهران به قتل رسانده است.

سردار علیرضا اکبرشاهی فرمانده انتظامی استان تهران گفته است که در این حادثه که یکشنبه شب روی داد همسر اول مهاجم به همراه دخترش و همچنین 4 نفر از ساکنان ساختمان محل سکونت او - افرادی 10 تا 24 ساله - به ضرب گلوله کشته شدند.

به گفته وی 11 نفر دیگر از جمله همسر دوم مهاجم و پسر او در این حادثه مجروح شده اند. قاتل که یک مرد 65 ساله توصیف می شود "محمد الف" معرفی شده است.

به گزارش ایسنا، خبرگزاری دانشجویان، سردار اکبرشاهی گفت: "در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان شهر قدس شهریار با مرکز فوریت های پلیسی در ساعت 21 شب گذشته مبنی بر اینکه یکی از ساکنان مجتمع مسکونی واقع در خیابان شهید عالمی شهر قدر شهریار اقدام به تیراندازی و کشتن خانواده خود و چند تن از ساکنان ساختمان مورد نظر کرده است، ماموران کلانتری به همراه کارآگاهان پلیس شهریار در صحنه حادثه حاضر شدند."

این فرمانده پلیس گفت که کلیه قربانیان در همان ساختمان محل سکونت مرد مسلح زندگی می کردند و افزود که او هنگام تیراندازی کنترل خود را از دست داده بود.

پلیس می گوید یک قبضه کلاشنیکف، دو قبضه کلت کمری "شاه کش" به همراه تعدادی تیر جنگی از مهاجم ضبط کرده است.

به گفته پلیس مجروحان توسط خودروهای پلیس و مردم به بیمارستان انتقال یافتند و مرد مسلح نیز به اداره پلیس آگاهی شهریار منتقل شده است.

پلیس می گوید که مهاجم در بازجویی های اولیه اختلاف با "همسرانش" را انگیزه حمله اعلام کرده و اعتراف کرده است که از قبل برای قتل نقشه کشیده است.

مطالب مرتبط