شکست والیبال ایران برابر ژاپن

منبع: سایت رسمی بازیها
Image caption با این باخت سرنوشت صعود ایران به بازی های جهانی، به بازی آخر کشیده شد

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی بازی های جام جهانی در قاره آسیا در برابر ژاپن میزبان بازی ها شکست خورد تا سرنوشت صعود این تیم به بازی های جام جهانی به بازی آخر کشیده شود.

تیم ایران در این بازی ست های اول، دوم و چهارم را با نتایج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۷ واگذار کرد و تنها در ست سوم توانست ۲۵ بر ۲۲ پیروز شود تا در مجموع با نتیجه ۳ بر یک در این بازی شکست بخورد.

تیم ایران با تیم های ژاپن، کره جنوبی و قزاقستان همگروه است و از جمع این چهار تیم، دو تیم به مسابقات جام جهانی والیبال سال ۲۰۱۰ که در کشور ایتالیا برگزار خواهد شد، راه پیدا خواهند کرد.

در دیگر بازی روز شنبه، تیم کره جنوبی موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ قزاقستان را شکست دهد. به این ترتیب قزاقستان شانس صعود به بازی های جهانی را از دست داد.

در روز اول این بازی ها، تیم ایران با نتیجه ۳ بر ۲ کره جنوبی را شکست داد و ژاپن هم با نتیجه ۳ بر یک بر قزاقستان غلبه کرد.

در حال حاضر تیم های ژاپن، کره جنوبی و ایران به ترتیب با ۴، ۳ و ۳ امتیاز در رده های اول تا سوم گروه هستند.

در روز آخر این بازی ها روز یکشنبه ایران با قزاقستان بازی می کند و ژاپن با کره جنوبی. اگر ایران موفق شود قزاقستان را شکست دهد، بخت زیادی برای صعود به مسابقات جهانی ایتالیا دارد.

مطالب مرتبط