رئیس پلیس تهران: به رضایت آشوبگران احتیاجی نداریم

عزیزالله رجب زاده رئیس پلیس تهران گفته است که نیروی انتظامی به رضایت افرادی که او "آشوبگر"خوانده احتیاجی ندارد.

آقای رجب زاده در گفت و گو با خبرگزاری کار ایران (ایلنا) گفته است که اگر کسی آشوب و تعرض به مال و ناموس مردم کند، می خواهم این فرد رضایت از پلیس نداشته باشد. به گفته آقای رجب زاده "پلیس برای رضایت او کف خیابان نیامده است."

فرمانده نیروی انتظامی تهران گفته است که پلیس اقدامات خوبی برای تامین امنیت مردم انجام داده اما اگر تخلفی صورت گرفت نباید به کل نیروی انتظامی نسبت داد.

خبرنگار خبرگزاری ایلنا در عین حال از رئیس پلیس پایتخت درباره میزان رضایت مردم از پلیس پس از وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری این کشور سئوال کرده اما آقای رجب زاده با بی جواب گذاشتن این پرسش گفته است که "حیف که خبرنگارید وگرنه پاسختان را می دادم."

پس از وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران که محمود احمدی نژاد در آن پیروز اعلام شد، مردم معترض با حضور در خیابان و راهپیمایی که روزهای نخست با سکوت برگزار شد، اعتراض خود را نشان دادند اما نیروی انتظامی با تهدید با برخود با تجمع مردم، همراه با دیگر نیروهای دولتی به سرکوب معترضان پرداخت.

فرمانده پلیس تهران گفته است که "ما آب و خوراک را بر خود حرام کرده ایم که به مردم خدمت کنیم و تمام تلاش پرسنل نیروی انتظامی خدمت به مردم بوده و تلاش می کنیم اول خدا و بعد مردم از ما راضی باشند."

مطالب مرتبط