سه مامور نیروی انتظامی هرمزگان به دست مهاجمان کشته شدند

نقشه بخشی استان هرمزگان - از سایت استانداری
Image caption نفرات نیروی انتظامی در منطقه حاجی آباد استان هدف حمله قرار گرفتند

سه مامور نیروی انتظامی ایران به دست مهاجمان مسلح در استان هرمزگان کشته شدند.

سایت خبری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گزارش کرده است که سه پرسنل نیروی انتظامی شهرستان حاجی آباد، از توابع استان هرمزگان، در "درگیری با اشرار" جان خود را از دست داده اند.

این حادثه شامگاه سه شنبه روی داده است.

پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی اسامی کشته شدگان را گروهبان یکم منصور عامری، فرمانده پاسگاه احمدآباد، گروهبان یکم محمد قنبری، معاون پاسگاه، و سرباز نورالدین شجاع، اعلام کرده است.

به نقل از معاون فرمانده نیروی انتظامی استان آمده است که این سه نفر هنگام بازگشت به محل خدمت خود، واقع در یکصد و هفتاد کیلومتری شهر حاجی آباد، در روستایی به نام "مازگرد و پور" مورد حمله مهاجمان قرار گرفتند.

وی افزوده است که مهاجمان در مسیر عبور این افراد به کمین نشسته بودند.

خبرگزاری ایرنا در گزارش خود در مورد این واقعه افزوده است که مهاجمان با استفاده از تاریکی شب از صحنه متواری شدند ولی تلاش برای شناساسی و دستگیری آنان در جریان است.

این خبرگزاری به نقل از منابع محلی نوشته است که پس از این رویداد، یک اتومبیل عبوری سرباز نورالدین شجاع را که هنوز زنده بود به یک درمانگاه محلی انتقال داد اما تلاش پزشکان برای نجات جان او موثر نیفتاد و این مامور نیروی انتظامی هم جان خود را از دست داد.

نیروی انتظامی در مورد هویت مهاجمان، که از آنان با عنوان اشرار یاد شده، اطلاعات دیگری انتشار نداده و مشخص نکرده است که هدف آنان از کمین کردن و حمله به سه مامور عبوری این نیرو چه بوده است.

شهر حاجی آباد در مرکز شهرستانی به همین نام واقع است.

شهرستان حاجی آباد در شمال استان هرمزگان و مجاورت استان های فارس و کرمان واقع شده است.

مطالب مرتبط