بازیگر نقش ادوارد کالین با جادوی شهرت مبارزه می کند

رابرت پتینسون، گرگ و میش، هری پاتر
Image caption رابرت پتینسون بازیگر نقش ادوارد کالین در گرگ و میش: ماه نو

"دانیل ردکلیف" هنرپیشه نقش اول هری پاترمی گوید "رابرت پتینسون" بازیگر نقش "ادوارد کالین" در " گرگ و میش" این روزها با دغدغه های ناشی از شهرت سر و کله می زند.

پتینسون پیش تر نیز نقش "سدریک دیگوری" را در "هری پاتر و جام آتش" به همراه دانیل ردکلیف بازی کرده بود، به تازگی و در پی ایفای نقش "ادوارد کالین" در جدید ترین قسمت مجموعه فیلم های "گرگ و میش" به نام "ماه نو" شهرت بسیار یافته است.

او به همین دلیل تلاش می کند تا سلامت روانی خود را حفظ کند و اجازه ندهد که این شهرت ناگهانی به او ضربه بزند.

طی دو هفته گذشته پتینسون درسفرهای تبلیغاتی خود برای معرفی فیلم " داستان گرگ و میش : ماه نو" بارها درحلقه هزاران هوادار هیجان زده خود محاصره شده است.

دانیل ردکلیف که وضعیت مشابهی را چند سال پیش و به هنگام روی پرده رفتن مجموعه فیلم های هری پاتر تجربه کرده است، می گوید "وقتی که هزاران طرفدار نام تو را فریاد می زنند و با دیدن تو از خود بیخود می شوند، با تجربه ای واقعا دیوانه کننده رو برو می شوی."

او می گوید:" این موضوع به ویژه درباره پتینسون دشوارتر است، چرا که زنان بسیاری با دیدن او مدهوش می شوند و یا خود را به آغوش او می اندازند. در چنین وضعیتی است که تو باید به خودت بگویی که تعدادی از آنها مجذوب من شده اند و بسیاری نیز صرفا مجذوب شخصیتی شده اند که من در فیلم ایفا کرده ام."

ردکلیف تاکید می کند "تا هنگامی که دچار این توهم نشده ای که "خدای من! این جماعت همه شیفته من شده اند، مشکلی وجود ندارد، اما بحران از زمانی شروع می شود که نمی توانی با این حس ناشی از شهرت فراوان کنار بیایی."

"روپرت گرینت" همبازی هری پاتر در نقش "ران ویزلی" نیز در این رابطه می گوید پتینسون پس از بازی در"هری و جام آتش" خیلی خوب با مساله شهرت کنار آمد.

در حالی که پتینسون می گوید همیشه هوادارانش او را شگفت زده می کنند، گرینت معتقد است که هیچگاه احساس خوبی از این که در خیابان توسط مردم شناسایی شود، نداشته است.

گرینت در مراسم رونمایی نسخه ویدیویی "هری پاتر و شاهزاده دو رگه" به خبرنگار بی بی سی گفته بود:" هیچگاه این موضوع برای من عادی نمی شود، اگر چه به تدریج دارم به این وضعیت عادت می کنم، اما همچنان چنین موقعیت هایی برایم عجیب و اضطراب آور است."

فیلمبرداری سومین قسمت مجموعه خون آشام تحت عنوان " کسوف" که پتینسون در آن ایفای نقش کرده اخیرا به اتمام رسیده است.

ردکلیف و همچنین گرینت هم اکنون مشغول بازی در فیلم دو قسمتی " دره های مرگبار" هستند که قرار است طی دو سال آینده به نمایش درآیند. دره های مرگبار آخرین قسمت مجموعه هری پاتر است.

مطالب مرتبط