فاطمه کروبی: نگران امنیت خانواده ام هستم

مهدی و فاطمه کروبی
Image caption خانم کروبی در نامه خود نوشته بیم آن دارد که"نیروهای خودسر" شبانه به منزلش بیایند و امنیت خانواده اش را سلب کنند

فاطمه کروبی، همسر مهدی کروبی رهبر مخالفان دولت ایران در نامه ای سرگشاده نسبت به تامین امنیت خود و خانواده اش ابراز نگرانی کرد و گفت هر اتفاقی برایشان رخ بدهد، حکومت ایران مسئول مستقیم آن خواهد بود.

خانم کروبی در این نامه که در سایت اینترنتی جنبش راه سبز منتشر شده است با اشاره به سوابق مبارزاتی مهدی کروبی گفت که "متاسفم که بعد از گذشت 30 سال از پیروزی انقلاب من و فرزندانم باید بیم آن داشته باشیم که نیروهای خود سری که نام انقلابی بر خود گذاشته اند، شبانه به منزلمان بیایند و امنیت خانواده مان را سلب کنند".

فاطمه کروبی در نامه خود به یک برنامه تلویزیونی اشاره کرد که در آن "برخی مسئولان، شخصیت های مبارز و انقلابی را سران فتنه نامیده و با زیرکی اعلام می کنند که نیازی به برخورد مسئولان با این بزرگواران نیست بلکه مردم خود باید با آنها برخورد کنند و مردم این شرایط را تحمل نمی کنند".

خانم کروبی در ادامه نوشته که برخی مسئولان به این ترتیب قصد دارند به نیروهای خودسر و افرادی که در محافل خاص آموزش دیده اند چراغ سبز نشان دهند .

همسر مهدی کروبی در این نامه هشدار داده است:" چنانچه اتفاقی برای او و خانواده اش رخ دهد مسئولیت آن با حکومت خواهد بود و پس از آن لازم نیست که مسئولان وقت خود را صرف بررسی و شناسایی عاملان آن کنند ".

مطالب مرتبط