سپاه تهران: مردم به چهره دشمنان و بدخواهان منافق سیلی زدند

سپاه پاسداران
Image caption سپاه پاسداران تهران در بیانیه خود نوشته "مردم با شرکت در این راهپیمایی دشمنان خارجی و منافقان داخلی را بیش از پیش به خاک مذلت و خواری نشاندند".

سپاه پاسداران تهران در پی راهپیمایی روز 22 بهمن ماه که حامیان دولت آن را"تشییع جنازه فتنه" خواندند، با صدور بیانیه ای، این راهپیمایی را "تکرار حماسه 9 دی ماه" عنوان کرد و از مردم به خاطر حضورشان در این راهپیمایی قدردانی کرد.

سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در این بیانیه آورده است: "امت حزب الله و خدا جوی حقیقی ایران اسلامی در حرکت خروشان خود بار دیگر فتنه گران بیرونی و درونی را چون کف روی آب به کناره های هلاکت و نابودی راندند."

سپاه در بخش دیگری از این بیانیه نوشته است، مردم در "راهپیمایی دهها میلیونی" 22 بهمن، بر چهره "دشمنان و بدخواهان منافق سیلی محکم نهایی کوبیدند" و "شور و شعور و بصیرت عمیق خود را در تبعیت از رهبرجمهوری اسلامی به رخ دنیا کشید".

دراین بیانیه تاکید شده که مردم با این راهپیمایی "دشمنان خارجی و منافقان داخلی را بیش از پیش به خاک مذلت و خواری نشاندند".

آیت الله علی خامنه ای، رهبر ایران نیز روز گذشته با صدور بیانیه ای از حضور "شگفتی آفرین" مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرده و پرسیده بود:" آيا حضور ده ها میلیون نفردر جشن سي و يک سالگی انقلاب كافی نيست كه معاندان و فريب‌خوردگان داخلی را كه گاه رياكارانه دم از "مردم " می ز‌نند، به خود آورد و راه و خواست مردم را كه همان صراط مستقيم اسلام ناب محمدی و راه امام بزرگوار است،‌ به آنان نشان دهد؟"

این در حالیست که پنج شنبه، 22 بهمن، مخالفان دولت با وجود فضای امنیتی و مراقبت های شدید نیروهای دولتی به دعوت رهبران خود به خیابان ها آمدند و بعد از پایان مراسم رسمی سالگرد انقلاب هم گزارش هایی از ادامه تجمع های اعتراضی و درگیری های پراکنده در تهران و چند شهر دیگر منتشر شد.

برخی سایت های نزدیک به مخالفان دولت گزارش هایی تأیید نشده از بازداشت گروهی از معترضان در جریان این درگیری ها خبر داده اند.

مطالب مرتبط