به روز شده:  19:26 گرينويچ - شنبه 01 مه 2010 - 11 اردیبهشت 1389

روبرو شدن کروبی با چند مقام حکومتی در یک مراسم ختم

مهدی کروبی، از رهبران مخالفان در ایران، روز شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۹ در مراسم ختم پدر محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی این کشور، شرکت کرده و با تعدادی از مسئولان حکومتی از جمله علی لاریجانی، رئیس مجلس، و محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهور، روبرو شده و با آنها احوالپرسی کرده است.

بر اساس عکس هایی که خبرگزاری های ایرانی منتشر کرده اند، علاوه بر آقای کروبی، غلامحسین کرباسچی، شهردار سابق تهران و مشاور ارشد آقای کروبی در مبارزات انتخابات ریاست جمهوری اخیر، و محسن صفایی فراهانی، عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت ایران و از اصلاح طلبانی که بلافاصله بعد از انتخابات بازداشت شد و ماه ها را در زندان گذراند، نیز در این مراسم حضور داشتند.

رو در رو شدن مهدی کروبی به ویژه با علی لاریجانی از آن جهت مهم است که آقای کروبی در ماه های اخیر با هیچ کدام از مسئولان رده بالای حکومتی تماس مستقیم علنی نداشته و در بسیاری از تریبون های رسمی از او و میرحسین موسوی به عنوان "سران فتنه" یاد می شود.

 • مهدی کروبی و علی لاریجانی، رئیس مجلس
  مهدی کروبی و علی لاریجانی، رئیس مجلس
 • مهدی کروبی و محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
  مهدی کروبی و محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • مهدی کروبی و محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهور
  مهدی کروبی و محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهور
 • غلامحسین کرباسچی
  غلامحسین کرباسچی
 • غلامحسین کرباسچی
  غلامحسین کرباسچی
 • محسن صفایی فراهانی و محمود دعایی
  محسن صفایی فراهانی و محمود دعایی

مطالب پرخواننده کنونی

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.