حمله به دفتر فائزه هاشمی در فدراسیون اسلامی ورزش زنان

فائزه هاشمی، دختر اکبر هاشمی رفسنجانی
Image caption فائزه هاشمی از حامیان میر حسین موسوی یکی از رهبران مخالف دولت است

بر اساس گزارش های منتشر شده افراد "ناشناس" به دفتر فائزه هاشمی، فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی، در فدراسیون اسلامی ورزش زنان حمله کردند.

سایت جرس گزارش کرده است "عوامل ناشناس" شامگاه جمعه یا بامداد شنبه به فدراسیون اسلامی ورزش زنان حمله کرده و "تخریب زیادی" انجام دادند.

پارلمان نیوز، پایگاه خبری فراکسیون خط امام، نیز به نقل از کارکنان این فدراسیون صحنه حادثه را چنین توصیف کرده است: "قفل شکسته درها، اتاق های بهم ریخته، میزهای زیر و رو شده اسناد و مدارک بیرون ریخته شده و ... همه چیز حاکی از آن بود که عده ای با داشتن زمان کافی و خیال راحت، با باز کردن و بعضا شکستن قفل ها ... به قصد ایجاد وحشت اقدام نموده اند."

این در حالیست که روز پنجشنبه نیز گزارش شده بود افراد لباس شخصی به دفتر هیات امنا و موسس دانشگاه آزاد حمله کردند و اسناد و مدارک آن را با خود بردند.

بر اساس این گزارشها این افراد برای اقداماتشان حکم دادستانی داشتند اما دانشگاه آزاد اعلام کرد مراجع قضایی در این خصوص، هیچگونه اطلاع و خبر رسمی به مسئولان دانشگاه ندادند.

یک روز بعد دادسرای عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد که در بازرسی از یکی از ساختمان های دانشگاه آزاد اسلامی اسناد محرمانه دولتی کشف و ضبط شده است.

در اطلاعیه دادسرای عمومی و انقلاب تهران آمد: "در پی بازرسی انجام شده از محل اسناد و مدارک زیادی درباره برخی قراردادهای نفت و گاز، اسناد مالی غیر مرتبط با دانشگاه آزاد، اسناد محرمانه دولتی و نیز گزارش هایی مرتبط با یکی از متهمان حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری کشف و ضبط شده است."

اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت یکی از اعضای موسس دانشگاه آزاد و پسر او مهدی هاشمی عضو هیات امنای این دانشگاه است که هم اکنون در خارج بسر می برد.

ماه گذشته حیدر مصلحی وزیر اطلاعات ایران خبر از صدور حکم جلب مهدی هاشمی داد.

مطالب مرتبط