به روز شده:  17:04 گرينويچ - دوشنبه 20 دسامبر 2010 - 29 آذر 1389

فرهنگ ایران

محمدعلی رامین از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برکنار شد

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

محمد علی رامین، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جای خود را به محمد جعفر محمد زاده داد.

آقای رامین ضمن تائید صحت خبر اعلام جابجایی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در گفت و گویی با خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا گفت: "‌گرچه هنوز حكمی در این مورد به دست من نرسیده است اما خبر جایگزینی بنده با برادر بسیار عزیزمان جناب آقای محمدزاده صحیح است."

به گفته او "تغییر و تحول اداری و جابجایی مسئولان در نظام اسلامی امری مفید و ضروری است ."

محمد جعفر محمد زاده، معاونت مطبوعاتی جدید وزارت ارشاد، پیش از این ریاست دفتر محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری را بر عهده داشت.

معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر ریاست جمهوری و مدیر کلی روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات از دیگر مشاغل او بوده است.

محمد علی رامین در دولت نهم از مشاوران محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری ایران بود

محمد علی رامین آبان سال گذشته از سوی محمد حسینی، وزیر ارشاد دولت دهم جایگزین محمد ملکیان در معاونت مطبوعاتی این وزارتخانه شد.

آقای رامین اکنون به عنوان "مشاور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی" معرفی شده است؛ عنوانی که چند ماهی است از سوی بعضی از رسانه های نزدیک به دولت از جمله روزنامه کیهان برای او استفاده می شود.

محمد علی رامین که در دولت نهم از مشاوران محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری ایران بود، پیش از رفتن به وزارت ارشاد به عنوان دبیرکل بنیاد جهانی بررسی هولوکاست، مسئول برگزاری "همایش بین المللی هولوکاست" در ایران بود.

کنفرانس هولوکاست به پیشنهاد محمود احمدی نژاد، به منظور بررسی واقعه قتل عام یهودیان در جریان جنگ جهانی دوم در سال 2006 در تهران برگزار شد. این کنفرانس با واکنش شدید بعضی از دولت های غربی رو به رو شد که دولت ایران را به" یهود ستیزی" متهم کردند.

مشاورت در صدا و سیما، مشاورت ریاست دانشگاه پیام نور و تدریس در دانشگاه از دیگر مشاغل آقای رامین پیش از معاونت وزارت ارشاد بوده است.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.