حضور هیلاری کلینتون در برنامه 'نوبت شما' به تعویق افتاد

برنامه نوبت شما با حضور هیلاری کلینتون، به علت تغییر برنامه کاری خانم کلینتون به تعویق افتاده است و تاریخ جدید آن اعلام خواهد شد.

پیش از این، تاریخ این برنامه روز سه شنبه، 16 فروردین (5 آوریل)، اعلام شده بود.

هدف از حضور خانم کلینتون در این برنامه، فراهم کردن فرصتی برای طرح مستقیم سوال های شهروندان ایران از وزیر امور خارجه آمریکا عنوان شده است.

ایران و آمریکا در سه دهه اخیر، در مواضع و اقدام های خود نسبت به یکدیگر بسیار خبرساز و گاه جنجال برانگیز بوده اند. مذاکره و برقراری رابطه میان دو کشور، نقش هر دو در منطقه خاور میانه، تعاملات فرهنگی میان دو ملت، تحریم های آمریکا علیه ایران، همچنین موضع ایالات متحده در ارتباط با حکومت ایران یا نیروهای مخالف حکومت و بسیاری موارد دیگر، بارها در صدر خبرها جای گرفته است.

سوال های مخاطبان نزد بی بی سی فارسی محفوظ است و در اولین فرصت از وزیرخارجه آمریکا پرسیده خواهد شد.

شما همچنان می توانید به طور تلفنی یا تصویری با وب‌کم در برنامه ویژه نوبت شما با حضور خانم کلینتون، در تاریخی که بعدا اعلام می شود، شرکت کنید یا سوال های خود را به صورت صوتی یا تصویری (حداکثر 30 ثانیه) ضبط و برای ما ارسال کنید تا در برنامه پخش شود.

شما مى‌توانید با قرار دادن شماره تماس خود در بخش نظرات وب‌سایت، ارسال ایمیل به نشانى shoma@bbc.co.uk یا تماس با شماره‌های ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۲۰۴۸ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۵۰۵ در برنامه «نوبت شما» شرکت کنید. همچنین می توانید شماره تماس خود یا نظرات خود را از طریق پیامک (اس ام اس) به شماره های ۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸ یا 00447786201127 ارسال کنید. در توییتر می‌توانید نظرات خود را از طریق nowbat@ به ما بفرستید: www.twitter.com/nowbat اگر مى‌خواهید به صورت تصویرى با وب‌کم در برنامه شرکت کنید، لطفاً به ما ایمیل بزنید تا شما را راهنمایی کنیم.