حمایت آیت‌الله خامنه‌ای از حیدر مصلحی

به روز شده:  19:00 گرينويچ - چهارشنبه 20 آوريل 2011 - 31 فروردین 1390

مدیا پلیر

یکی عزل می‌کند، دیگری ابقاء. اختلاف بر سر نحوه تقسیم قدرت در ایران تشدید شده. موضوع ماندن یا رفتن وزیر اطلاعات ایران، شکاف موجود در جناج اصولگرایان را از همیشه عمیق‌تر کرده.

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

یکی عزل می‌کند، دیگری ابقاء. اختلاف بر سر نحوه تقسیم قدرت در ایران تشدید شده. موضوع ماندن یا رفتن وزیر اطلاعات ایران، شکاف موجود در جناج اصولگرایان را از همیشه عمیق‌تر کرده. چند روز بعد از کشکمش میان رهبر ایران و محمود احمدی‌نژاد در این زمینه، امروز آیت الله خامنه‌ای حجت را بر همه تمام کرد. او در نامه‌ای به حیدر مصلحی، از ادامه کار او در وزارت اطلاعات حمایت کرده. در حالی که صبح امروز هم ۲۱۶ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به آقای احمدی‌نژاد صریحا از حیدر مصلحی حمایت کردند. جنجال‌های سیاسی بر سر این موضوع در حالی ادامه دارد که با توجه به اختیارات قانونی رئیس جمهوری در عزل و نصب وزای دولت، این سوال پیش می‌آید که آیا دخالت رهبری در این زمینه، آیا کودتایی است علیه دولت؟

فریبا صحرایی گزارش می‌دهد.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.