دعوای قدرت در ایران به سود کیست؟

به روز شده:  17:45 گرينويچ - چهارشنبه 04 مه 2011 - 14 اردیبهشت 1390

مدیا پلیر

آیا دعوای قدرت در ایران به ضرر محمود احمدی نژاد پیش می‌رود؟ آیا رهبری پشت احمدی نژاد را خالی کرده؟ چه کسی از بودن یا نبودنش بیشتر نفع می برد.؟

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

بعد از بیش از دو هفته اختلاف، که با غیبت رییس جمهوری از کابینه به اوج خود رسید، امروز برای اولین بار، قرار بود هم محمود احمدی نژاد و هم وزیر اطلاعات ناخواسته اش حیدر مصلحی دور میز هیئت دولت حاضر باشند. اما در عکس‌ها ا ثری از آقای مصلحی دیده نمی شود. این درحالیست که در روزهای اخیر، حملات وفشارها به محمود احمدی نژاد بیشتر شده، آن هم از طرف کسانی که تا همین چندی پیش از حامیان پرشور او به شمار می آمدند. حالا بعضی ازنزدیکانش بازداشت شده‌اند و سایت‌های وابسته به او، مسدود. محافظه کاران سنتی، رگبار اتهام‌ها را بر سر آنها می بارند، از فساد مالی گرفته تا رمالی و توسل به اجنه. آیا دعوای قدرت در ایران به ضرر محمود احمدی نژاد پیش می‌رود؟ آیا رهبری پشت احمدی نژاد را خالی کرده؟ چه کسی از بودن یا نبودنش بیشتر نفع می برد.؟

گزارش مسعود آذر از تحولات روز

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.