چالش دولت با مجلس بر سر ادغام وزارتخانه‌ها

به روز شده:  20:00 گرينويچ - شنبه 14 مه 2011 - 24 اردیبهشت 1390

مدیا پلیر

دو هفته از آرام گرفتن ظاهری جدال بر سر استعفاء و ابقای وزیر اطلاعات ایران نگذشته، به نظر می‌آید دوباره آیت الله خامنه ای مجبور شده برای پایان دادن به غائله ای دیگر وارد میدان شود.

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

دو هفته از آرام گرفتن ظاهری جدال بر سر استعفاء و ابقای وزیر اطلاعات ایران نگذشته، به نظر می‌آید دوباره آیت الله خامنه ای مجبور شده برای پایان دادن به غائله ای دیگر وارد میدان شود. رئیس مجلس می‌گوید در جلسه ای با حضور رئیس جمهوری و رهبر، اختلاف بر سر ادغام وزارتخانه ها، حل و فصل شده است. ماجرا از آنجا آغاز شد که محمود احمدی نژاد، ادغام هشت وزارتخانه و تعیین وزرای جدید را حق خودش دانست، اما مجلسیان گفتند باید اول آنها تصویب کنند. آقای احمدی نژاد در نامه‌هایی به وزرای نفت، رفاه و صنایع که امروز منتشر شد گفت که دوره وزارتشان به پایان رسیده است. رهبر ایران تا کی و کجا باید در اموری دخالت کند که در شرایط عادی اصولا نباید بحث و جدل به پا کند؟

مسعود آذر گزارش می‌دهد

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.